Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Uljolike mrlje na vodi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 25, 2012 6:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam se vratio iz sela i primetio da su se pojavile cudne uljolike mrlje na povrsini,koje nisu tu bile pre 2 dana,voda ima i cudan miris.Jedio sto sam dodavao vodi su sera bio nitrivec,i imao je dovod CO2.Da li neko zna sta je u pitanju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 25, 2012 6:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 25, 2012 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slike su u albumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Nov 25, 2012 7:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E hvala za album smeh . Da li je slicno ovome ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 25, 2012 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da samo sto je vise grupisano,ima neko resenje ili morad da odvadjujem vodu itd.?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Nov 25, 2012 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ti je povrsina vode mirna, tj ne talasa zna da se javi to kao masna voda. Pokusaj da ubacis nesto sto bi ti talasalo malo povrsinu vode da ne bude konstantno mirna i nestace. Probaj da ubacis neki rasprsivac i nek ti mehurici talasaju povrsinu i izgubice se.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Nov 25, 2012 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ta masna voda je zapravo vrsta Alge. Pokusaj kako da je se resis je u gornjoj poruci .
Tema ide u delu o algama .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Nov 25, 2012 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro ::
Ta masna voda je zapravo vrsta Alge. Pokusaj kako da je se resis je u gornjoj poruci .
Tema ide u delu o algama .

kod mene je uspelo, pa probaj i ti! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2012 12:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovorima. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
FikusBg
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2012
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2012 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hmmm meni je takva voda u filteru nema te uljolike mrlje nego ta skrama ista kao na slikama sto je stavio nikouro@ kad povucem prst po povrsini vode ostaje belo...Kao kad se zaledi povrsinski sloj vode pa prstom kad povuces odvajaju se delovi...
Ta voda je mirna msm ne talasa se povrsina prelivne cevi su ispod nivoa normalno o.O Jel to neki problem?
Voda u akvarijumu mi je cista Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2012 11:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije problem, samo je estektsi ruzno. Ako ti smeta stavi jedan rasprsivac u filter da malo kovitla vodu i nestace.


Poslednji izmenio Fiber dana Pon Nov 26, 2012 11:14 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FikusBg
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2012
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2012 11:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A nije da mi smeta ne vidi se samo primetio sam a nisam znao sta je Very Happy Hvala na odgovoru
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2012 2:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dok se ne pojavi neki vanzemaljos u akvarijumu, nemojte da brinete. Sve ostalo je priroda .... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FikusBg
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2012
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2012 2:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislis mali alien u podmornici,bolje da nauruzam neonke harpunima :DDDDDD
A sta znam bolje pitam kad ne znam nesto eto ne bih sad znao da vanzemaljci napadaju akvarijume :DDDDDD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka bele mrlje na staklu tam Početak u akvaristici 9 Čet Mar 22, 2018 5:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zlatna ribica crne mrlje Arkadijee Bolest 16 Pon Nov 27, 2017 4:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ne znam sta je ovo u vodi dekistaff Početak u akvaristici 6 Ned Dec 25, 2016 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Smrad u vodi akvarijuma brankotomic Početak u akvaristici 9 Ned Maj 24, 2015 9:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka slatkovodne reef safe ribe u slanoj vodi brigadir Morske Ribe 0 Pet Nov 21, 2014 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License