Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Unutrasnji filter FF-1304 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
LothlorienBg
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2010
Poruke: 137
Lokacija: Beograd - Dorcol

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 1:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto me je prosli filter koj sam imao razocarao (nije bas sve bilo tako divno i bajno), odlucio sam da kupim nov filter. Za oko mi je zapao ofaj model FF-1304 zato sto radi po principu spoljasnjeg filtera. Dakle ima 4 pregrade, sa raznim vrstama filtera, te pregrade se mogu skidati, menjati i sve sto ide uz to. Kupio sam ga u nadi da ce odraditi posao i mogu vam reci da sam superzadovoljan.
Za dva dana mi je iscistio akvarijum i voda je kristalno cista. Protok mu je 1000l po satu, potpuno se uranja u akvarijum. A cena je sasvim pristupacna! Morao sam da ga nahvalim i preporucim pocetnicima posto nema svako prostora ili uslova za spoljasnji filter.
Ako ima zainteresovanih javite se na PP, rado cu vam reci gde sam kupio.

P.S
Hvala No 1 na preporuci te prodavnice! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 1:24 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 10:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tu je negde
http://www.yeahlite.com/WebEdi.....259327.pdf
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
LothlorienBg
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2010
Poruke: 137
Lokacija: Beograd - Dorcol

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 12:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i slicice (koja nije sjajna ali daje ideju sta je u pitanju)

Image

A i ovaj katalog, sto je nenad postavio, ga ima. Strana 6, i ovi prvi filteri imaju, a i oni drugi (plavi).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogao bi i svoja iskustva da nam prenosiš, makar mesečno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LothlorienBg
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2010
Poruke: 137
Lokacija: Beograd - Dorcol

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 3:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa za dva dana mi je voda postala kristalno cista. Smile
Za sad sam superzadovoljan. Doduse dodao sam i neki crystal water, ali mi prethodni filter nije pomogao cak ni sa tim...Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sundjer filter ili unutrasnji filter ... Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Ned Mar 20, 2022 9:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License