Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Usisivac za dno akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nebojsa-Perla
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2013
Poruke: 68
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 21, 2016 1:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A kako da podignes lepo podlogu jer ovako mi se cini da samo povrsinski deo se cisti mislim da ispod toga ima mnogo toga sto ne izvuce i ako imas diskuse, mucak xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 21, 2016 1:13 am Snimi Poruku Nazad na vrh

senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Feb 21, 2016 2:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam imao para,iskreno, za EHEIM Quick Vacpro - automatic gravel cleaner, ali sam u Temisvaru uzeo EHEIM Gravel Cleaner Set... to radi posao samo tako, redovno usisavam, ali me skoro uvek iznenadi koliko sa njim prljavstine pokupim..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Feb 21, 2016 2:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

xxxvelja ::
Ja prstom zatvorim kraj gde istice voda, drugim krajem koji je u vodi bucnem u podlogu da se malo digne mulj. Onda 2-3 cm udaljim kraj usisnika od podloge sklonim prst i onda se usisa prljavstina. Ponavljam tako celu povrsinu podloge koja nije ubiljena. Very Happy


tako i ja radio dok nisam kupio ovo cudo...mnogo vise prljavstine usisam,mnogo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License