Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Usisivač dna Sera gravel cleaner? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
presretach
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2014
Poruke: 91
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 04, 2014 2:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Nensi, sad mi je jasnije kako radi.
Da li možeš da mi objasniš princip čišćenja, da li se "bućka" ili se radi klasično usisavanje (šetanje creva) po dnu?

Hvala unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 04, 2014 2:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Ned Maj 04, 2014 4:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Princip je ovakav.Povežeš ga sa vazdušnom pumpom,namestiš jačinu pumpe i dužinu koja ti odgovara,bućneš u vodu i kreće.Staviš na mesto gde hoćeš i ono usisava samo,tvoje je jedino da ga pomeraš sa mesta na mesto.Samo držiš,zabodeš u podlogu,sačekaš da izvrti ako imaš sitnu podlogu,izvučeš iz podloge i tako nekoliko puta na mestima na kojima hoćeš,ništa komplikovano.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Fish tank water cleaner. Besederproducts Hemija 0 Čet Jul 02, 2020 8:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Costapur/Baktopur Alexa777 Arhiva Malih Oglasa 3 Uto Okt 09, 2018 10:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Aquatan denza025 Hemija 16 Pet Jun 01, 2018 10:00 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Siporax mboban Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Mar 21, 2018 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License