Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Uzgajanje ribica u velikim kanisterima i kacama za vodu! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
silwert
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 87
Lokacija: petrovaradin

PorukaPoslao: Pon Dec 20, 2010 2:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja bi prvi napravio da gajim ribe za konzum u tim toplim izvorima ali koncesija je takva da mi se ne isplati ni da pomislim o tome a kamoli da ih koristim
a onda i drzava mi to neda jer su svi topli izvori u vojvodini u vlasnistvu nis-a a onda oni ne znaju koliko bi para hteli da uzmu
jedino da sam busim bunar od 350-550m da bi imao tplu vodu a to je skupoooo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Dec 20, 2010 2:52 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

djotasabac
Akvarista



Registrovan: 13 Avg 2010
Poruke: 10
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Pon Dec 20, 2010 4:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U Srbiji je jos ostalo da se svi kolektivno samoubijemo to bi im jedino odgovaralo!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Los
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 3
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Čet Dec 23, 2010 6:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

djotasabac ::
U Srbiji je jos ostalo da se svi kolektivno samoubijemo to bi im jedino odgovaralo!


Ali onda ne bi imali od koga da uzimaju pare Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Uto Jan 11, 2011 12:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima li jos neko neke slike vezane za ovu temu???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 11, 2011 2:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da imam neke slike sa neta ali mi je malo problem da ih nadjem jer su mi zajedno sa drugim slikama kojih ima dosta.
Nema tu neke velike mudrolije, samo neki prostor gde ce ribe plivati da li u vidu malih bazencica, nekih plasticnih kada ili cega vec.
Jos malo pa ce prolece pa ko ima u vidu da proba ovaj nacin moze polako da razmislja o predstojecim poslovima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 11, 2011 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo nadjoh jednu sliku:


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
silwert
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 87
Lokacija: petrovaradin

PorukaPoslao: Uto Jan 11, 2011 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kako mi se cini bice ovog proleca ponovo da se puni deciji bazen ali za ribice
steta je sto nisam slikao moje ciklide koje sam drzao u decijem bazenu to su bile ribe sa najboljim bojama
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Jan 12, 2011 12:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribe u spoljasnjem bazenu su uvek lepse jer dolaze do prirodnog osvetljenja i hrane koji im je potreban.
Meni na zalost ove zime koi ribice nisu izdrzale zimu tako da na prolece stavljam novu vodu i cekam da zazeleni voda i idu gupike u bazen. Bice jako lepih i interesatnih boja Smile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sre Jan 12, 2011 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova zima je bila uzasna, meni se potpuno zaledile i popucale 2 kante sa daphniom i bloodwormsima, nisam stigao da uzmem malo kulture i unesem unutra...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Ned Feb 27, 2011 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ubacim 5 muzijaka i 10 zenki (mlade ribe) a izvadim u septembru, koliko mogu da ocekujem u septembru bez neke preterane zatravljenosti i bez filtera,rasprsivac god alis a menjanjem vode?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DjoleKG
Akvarista



Registrovan: 03 Sep 2009
Poruke: 25

PorukaPoslao: Ned Feb 27, 2011 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

samo malo, ako sam lepo razumeo, cekam mesec maj(cim krenu topli dani), uzmem bure, veliku teglu, bazen, kofu, itd... sipam vodu, cekam da se stvore alge, ubacim mladj, hranim ih kad god se setim, bure(ili nesto slicno tome) stavim na severnu stranu dvorista, i pustim ribice da zive, usisavam podlogu, 1 nedeljno? Svidja mi se ovo Very Happy A da li moram da stavim rasprasivac, posto nisam bas siguran da cu naci mesto gde mogu da ga uklucim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Ned Feb 27, 2011 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e drugari ovo morate da vidite farma gupika evo kako se uzgajaju pa ako neko zna odlicno nemacki ia da im ukrade zanat Smile obavezno pogledajte ..........

http://www.aquanet.tv/Video/20.....t-sorgfalt
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Executor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2010
Poruke: 108
Lokacija: Zitkovac(Aleksinac-Srbija)

PorukaPoslao: Pon Feb 28, 2011 12:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi i j sam ovako nešto hteo,samo što ne bih koristio bure već bih iskopao rupu u zemlji ubacio bih najlon pa preko njega šljunak da voda bude bistra,stavio bih plutajuće bilje i puštao mladj živorotke.Nego hteo sam da vas pitam za koje vreme mogu da odrastu male ribice ako ih čuvamo napolju?i zar im ne smeta ako počne da pada hladna kiša,u proleće temp.zna da padne i na desetak stepeni,a ja koliko znam gupike mogu da žive u vodi do 15 stepeni minimum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pon Feb 28, 2011 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni nedaju bure Sad do sada sam pregovarao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Feb 28, 2011 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bure imam, dozvolu imam, dvoriste takodje a i na severnoj strani nemam nista tako da polovinom maja def cu da probam. Jer sam ovo video jednom uzivo i 100% je sve tacno sto je u ovoj temi napisano ko ne veruje neka proba Very Happy
Izgleda ce biti poklanjanja ribica heheheh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Konflikt akvarijumskih ribica outworld Početak u akvaristici 5 Pon Jan 03, 2022 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodaja ribica u leskovcu Nemanjale95 Tražnja 0 Sre Okt 13, 2021 11:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License