Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Varijetet gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zivadin
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2018
Poruke: 118
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2018 8:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me koji varijetet gupija je u pitanju?
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2018 8:07 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Zika85
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2013
Poruke: 21
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2018 8:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moscow blue
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zivadin
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2018
Poruke: 118
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Maj 18, 2018 12:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pretpostavio sam ali sam sumnjao iz razloga sto je uzivo skoro skroz crne boje, samo na svetlosti se presijava na plavo, a takodje imam takve muzjake potpuno crne koji presijavaju na crveno. Jos jedan razlog zbog kojeg sam sumnjao da se radi o drugom varijetetu je taj sto mi je odgaivac rekao da su u pitanju columbia gupi (iako ja nisam uspeo da nadjem neko podudaranje gledajuci slike na netu)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License