Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Varijetet mojih gupija potvrda? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
NARCOS
Slučajni Prolaznik

Registrovan: 26 Avg 2019

PorukaPoslao: Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zamolio bih iskusne clanove foruma koji se razumiju u varijatete gupija da mi daju potvrdu za ove moje mlade gupije: jedan izrazito mladi muzijak i dvije mlade zenke koje nisu jos uvijek radjale Smile e sad nasao sam na aquaticarts sajtu izrazitu slicnost sa Black Moscow Guppy... Znaci ko se dobro razumije ako moze da potvrdi da li se radi o black moscow ili nesto drugo? Hvala unaprijed svima!

Guppy muzijak

Dvije Guppy zenke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik

Registrovan: 20 Sep 2012

PorukaPoslao: Pet Sep 20, 2019 9:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne valja ti ovo, nista se ne vidi
NARCOS
Slučajni Prolaznik

PorukaPoslao: Pet Sep 20, 2019 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislis ne vidis slike uopste ili lose slikano iz loseg ugla?
Peku
Akvarista

Registrovan: 24 Dec 2017

PorukaPoslao: Pet Sep 20, 2019 4:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Više liče da su ljubičaste nego crne. Probaj da ti ribe budu u fokusu a ne biljke Wink
NARCOS
Slučajni Prolaznik

PorukaPoslao: Pet Sep 20, 2019 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok slikacu ponovo, ovaj put sa iphone 8 i trebalo bi da ce biti top slike....
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bolest gupija? tt Nikola Upoznavanje 1 Sre Avg 28, 2019 5:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet skalara Zivadin Razno 1 Ned Jun 30, 2019 11:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potvrda cijanobakterije boskonet Alge 12 Pet Mar 01, 2019 10:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko bolesti gupija Uros Kg Bolest 15 Pon Dec 03, 2018 7:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet gupija Zivadin Guppy fun club 2 Sre Maj 16, 2018 8:07 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker