Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 vase misljenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zaboravih za kamenac je najolje zilet, al pazi da neizgrebes staklo, mozda je bolje da za pocetak ti kamenac gulis sa magnetom za staklo, imas ga u skoro svim radnjama... nije nesto skup onaj manji je oko 150-200din... netreba ti onaj veci... mozes sa njim svo staklo da cistis od kamenca i algi, ja koristim ili magnet ili zilet ili neku staru potrosenu karticu za tel...onu plasticnu....

pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 5:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 5:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

idem da cistim, to mi ne predstavlja problem, jel ja sam SUPER AKVARISTA Very Happy, msm bicu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
todor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2009
Poruke: 120
Lokacija: Sremcica-Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 5:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto se tice" srkija" a da ne vuce kamencice ja sam to resio ovako :
Uzmes cep od flase
Image
skines mu pokretni deo i na njegovo mesto navuces crevo a onda iseces flasu pri vrhu i zavrnes na cep
Image
a onda sve kako ti je nebojsa objasnio i kod mene radi
Ovo je verovatno trebalo da se postavi na DIY ali je covek postavio pitanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 5:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

todore bravo za slicice i ideju, a za temu nebrini kad bojan vidi pomerice je na pravo mesto... al lepo od tebe sto si postavio slike da beta vidi kako moze to odraditi a da mu neuvlaci kamencice...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
todor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2009
Poruke: 120
Lokacija: Sremcica-Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala
nadam se da je dovoljno jasno
beta samo napred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 5:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala momci, dys je bas cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 6:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e jos samo kad bi kevi i caletu objasnio da sam naucio sve za kolokvijum sutra, mozda bi i promenio vodu Smile)))))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Jan 20, 2010 1:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ociscen je Smile i kamenac sam izribao, usisao dno, i sad je ribicama valjda lepo Smile a parice se samo mnoze i jos malo uzimam aq:) a u medjuvremenu sam hteo da pitam za ribu lava Smile, jel drzi to neko i koliko kosta posto je bas spektakularna Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Jan 20, 2010 4:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne znam koja je to riba...znam da postoji neka japanka, valjda je zovu lavlja glava, griva ili kako vec... znam za ribu lav, al kolko ja znam ona je morska riba... moze slika te ribe ako je slatkovodna...jer kod nas ima dosta domacih naziva za jednu istu vrstu...pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Jan 20, 2010 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


evo je bas je extra Smile)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
diefaust
Akvarista



Registrovan: 14 Jan 2010
Poruke: 219
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Jan 20, 2010 3:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je morska riba i poraste bas velika... Tako da ti za nju treba veci morski akvarijum... Ako si zainteresovan za morsku akvaristiku nemoj u startu da odustajes posto morski akvarijum ne mora da previse skup Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Jan 20, 2010 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa da, nju znam,al kao sto rece vec gore-ona je morska riba, cinimi se da je jos i zovu riba skorpion...nism bas siguran... al da bi nju drzao treba ti makar aq od 300l.... pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Jan 20, 2010 4:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a jel ima to kod nas da se kupi Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
diefaust
Akvarista



Registrovan: 14 Jan 2010
Poruke: 219
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Jan 23, 2010 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima da se kupi kod nas, ali pre nego sto je budes kupio ustedeo bi sebi i zivce i novac ako bi nabavio malo ozbiljniju akvaristicku literaturu i dobro se "naoruzao" teorijom posto su "slane vode" definitivno neke druge vode... Smile Smile Smile
Zelim ti svu srecu i iskreno bas bi mi bilo drago da morska akvaristika (meni omiljeni reef) zazivi malo i kod nas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
BoGi91
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2010
Poruke: 26
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 23, 2010 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po meni - diskus definitivno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Misljenje o filter materijalu za kani... golff Filteri i pumpe 3 Pet Jul 02, 2021 12:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molim za misljenje, uginula moly i jo... MilosAkvascape Ribe 1 Pon Jun 01, 2020 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman At-f102 misljenje? *Pocetnik *help axentije Početak u akvaristici 0 Sub Jul 20, 2019 2:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav, treba mi vase misljenje infected_specimen Filteri i pumpe 7 Pon Nov 20, 2017 5:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Santa Filomena vase misljene o bolest... djtiestoja Bolest 0 Čet Nov 16, 2017 11:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License