Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vase misljenje za podlogu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
trut
Akvarista



Registrovan: 26 Okt 2014
Poruke: 16

PorukaPoslao: Ned Okt 26, 2014 3:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima..Naime,radio sam podlogu za svoj biljni akvarijum i na dno sam stavio zemlju za cvijece (florabella),debljine 1,5cm..Preko nje pijesak sitni koji sam izvukao iz obliznje rijeke i prokuvao,u sloju od 4-5cm...i preko sitni sljunak (kamencici)2cm...Sta mislite o ovoj podlozi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 26, 2014 3:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Pet Nov 21, 2014 5:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A koje su dimenzije akvarijuma.
Iskreno, mislim da je dovoljno 1 cm hranljive podloge jer ako ne potrosis sve hranljive materije, tj ako nemas mnogo biljaka pocece da ti se stvaraju alge.
Mislim da je podloga u redu ako je u piranju neki ak veci od 100 l.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Misljenje o filter materijalu za kani... golff Filteri i pumpe 3 Pet Jul 02, 2021 12:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molim za misljenje, uginula moly i jo... MilosAkvascape Ribe 1 Pon Jun 01, 2020 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman At-f102 misljenje? *Pocetnik *help axentije Početak u akvaristici 0 Sub Jul 20, 2019 2:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakvu podlogu koristiti nebojsar Početak u akvaristici 16 Čet Apr 26, 2018 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav, treba mi vase misljenje infected_specimen Filteri i pumpe 7 Pon Nov 20, 2017 5:28 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License