Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Veći akvarijum, gomila nedoumica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Miroslav85
Akvarista

Registrovan: 05 Feb 2017

PorukaPoslao: Pon Mar 12, 2018 8:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tusmo da se pomazemo,a sto se tice ugaonog filtera sa zazorom zamislio sam
da bude 12 cm sirine I duzine 40 cm sa 3 pregrade Prva 10 cm gde je zaozr I to ce biti taloznik
druga 20 cm za filter materijal I treca 10 cm sa pompom e u njoj cu busiti staklo prema akvarijumu
zasilikonisati plasticni muf u koji cu sa jedne strane zavrnuti spey bar a sa druge strane koleno sa
brzom spojkom za crevo do pumpe.
Isto tako sam zamislio da busim tu komoru za nastavak za ovo tanko silikonsko crevo za co2 sa jedne
strane provucem crevo kroz filter i ubodem u nastavak a sa druge strane stavim difuzor ako se tako
zove rasprsivac za co2 da se sto manje creva i opreme vidi u akvarijumu Smile
Eto ako moze neka ideja od ovih da ti pomogne kada budes sklapao svoj akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pon Mar 12, 2018 8:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ventilator za akvarijum - hang on Aquamaniac Ponuda 0 Pon Jun 18, 2018 7:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarijum i prvi problemi-35l Jorimir Početak u akvaristici 10 Čet Jun 14, 2018 9:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum od 60l BlueMoon Ribe 12 Uto Jun 12, 2018 2:39 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati akvarijum nzivkovic Ponuda 0 Uto Jun 05, 2018 8:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi biljni akvarijum Zivadin Akvarijumi 6 Uto Jun 05, 2018 9:54 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker