----------------------------------- x-man Sub Apr 28, 2012 1:10 am ----------------------------------- Pa, sada ih ima sve zajedno mozda 7-8, nisam brojao, jedna vidim da ce biti gotova za par sati i to muzijak koji je bas sada odrastao, bas je fin, bas veliki rep, ali vidim da nema pomoci... Znam da se mijenja trecina, ali kako je sve ovo pocelo poceo sam da mijenjam oko pola tj. malo manje od pola... Filter imam unutrasnji mali, obicni, naravno kineski...imam ja i jedan veci, ali za ovaj akvarijum je previse veliki... Filter perem tako sto ga operem u staroj vodi iz akvarijuma... Temperaturu drzim na 25... Ovakve uslove imam vec dugo, ali nije bilo problema do prije nekih 2 mjeseca i ako sam tada imao puno vise riba... Podloga je sljunak, tamniji, imam nekoliko biljaka od kojih je jedna veca, imam lampu koja se automatski pali i gasi... Pokusacu da stignem da uslikam, trenutno mi ni fotoaparat nije tu... Bas mi je krivo sto se sve ovo desava... Sada sam narucio i puno tipova SERA hrane tj. narucio sam: 1 x spirulina tablete (ovo nije sera) 1 x Sera GVG-mix 1 x Sera vipan baby 1 x Sera O-nip tablete 1 x Sera vipan 1 x Sera Granulat Menu 1 x Sera FD Kril 1 x Sera flora jer mozda im i trenutna hrana ne odgovara (trenutno koristim listice za koje ne znam koji je brand, proteinsku hranu, tetra hranu koju sam kupio za borca), ali vec dugo su mi nestale one zelene tabletice ciji je valjda glavni sastojak bila spirulina, tu hranu su sve ribe bukvalno obozavale, nista nisu tako jele kao to...