Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vertikalan polozaj ribice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ivanhoe
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2018
Poruke: 21

PorukaPoslao: Sre Jul 25, 2018 8:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zamolio bih da pogledate snimak i znacio bi mi savet. Da li je ribica bolesna i sta bi trebalo da preduzmem?

SNIMAK RIBICE KOJA PLIVA VERTIKALNO
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 25, 2018 8:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sre Jul 25, 2018 8:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da od nje nema ništa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
popindeed
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2018
Poruke: 124
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jul 25, 2018 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ivanhoe ::
Zamolio bih da pogledate snimak i znacio bi mi savet. Da li je ribica bolesna i sta bi trebalo da preduzmem?

SNIMAK RIBICE KOJA PLIVA VERTIKALNO


Gorane, fontana je prelepa, sve pohvale. Sto se ribice tice, cini mi se da je slican problem bio polemisan na forumu pre dan, dva pa prelistaj..naslov je poklanjam akvarijum ili tako nesto..slican problem sa Japankom, to je sto ja mogu da pomognem ali ce ver neko strucniji pomoci I uputiti sta tacno treba da radis.

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ivanhoe
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2018
Poruke: 21

PorukaPoslao: Sre Jul 25, 2018 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

popindeed ::
ivanhoe ::
Zamolio bih da pogledate snimak i znacio bi mi savet. Da li je ribica bolesna i sta bi trebalo da preduzmem?

SNIMAK RIBICE KOJA PLIVA VERTIKALNO


Gorane, fontana je prelepa, sve pohvale. Sto se ribice tice, cini mi se da je slican problem bio polemisan na forumu pre dan, dva pa prelistaj..naslov je poklanjam akvarijum ili tako nesto..slican problem sa Japankom, to je sto ja mogu da pomognem ali ce ver neko strucniji pomoci I uputiti sta tacno treba da radis.

Pozdrav


Hvala! Tek sam poceo ovim da se bavim i bas me uhvatila neka tuga kada sam je video... a ne znam kako da joj pomognem...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tigrica sa kavezom za ribice sumi Razmena 0 Sre Apr 13, 2022 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License