----------------------------------- Nebojsa92 Sub Okt 20, 2018 10:58 pm ----------------------------------- Probaj sa domacom hranom (obavezno beli luk) nista te ne kosta, gorka so pomaze kod problema sa crevima mozda pomogne i tvojim ribicama. Imas razlicite vrste anubija koje ne zahtevaju gotovo nista, samo ih zalepis za kamen ili zaveses.Ne moras nista da sadis ali su malo skuplje u pocetku. Plutajuce biljke imas po sopovima i kod sponzora sajta (rainforest), uglavnom nisu zahtevne.Riccia fluitans im je najlepsa zbog mladih, sakriju se u njoj i ruckaju hranu sa nije skupa puno.Obe su ti bez odrzavanja.Samo visak ricije pokupis rukom i bacis ili sameljes u domacu hranu za ribie. Sto se lekova tice to reci ce ti neko pametniji. :) Vazi, probacu i sa belim lukom, samo mi reci kako da ga ubacujem? Plutajucu travu definitivno opet zelim da uzmem, taman mogu da izbacim onu plasticnu. Samo eto jel znas mozda sta da radim sa ovom pantljicarom sto mi vlada u akvarijumu? Da zapocnem opet ciklus? Kupim nov sljunak? Ne znam da li to moze da se resi redovnim ciscenjem vode kao npr amonijak sto regulisemo.