Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vezivanje ricia za kamen Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Mar 21, 2010 6:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za ovo vam je potrebna pocetna biljna masa ricie, kamen zeljenog oblika i mrezica. Ja sam koristio onu mrezicu sto se kivi u njoj prodaje.

Na kamen stavite riciu i obmotate je sa mrezicom tako da sa donje strane kamena vezete mrezicu da ne bude upadljivo.

Slikoviti prikaz.

Image

Mrezica je vidljiva jer nisam imao nesto puno ricie na rasploganju.

Jos jedna slika sa perlingom.

Image

Vremenom se ricia malo rasiri i poraste.

Image

Image

Sem kamena mozete i upotrebiti neku granu i slicno, treba samo biti malo mastovit Wink

Evo kako izgleda da jednom malom komadu drveta.

Image

Ono sto je bitno jeste da treba voditi racuna o trimovanju ricie. Treba je s vremena na vreme malo podsisati ukoliko dosta naraste jer se moze desiti da se odvoji od kamena. Hteli to ili ne moracete biti i frizer Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 21, 2010 6:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kakav je ovo kamen? Juki Početak u akvaristici 1 Uto Jan 24, 2023 7:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Art pro crni kamen WoodyAllen Ponuda 0 Pet Avg 26, 2022 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vulkanski (lava) kamen Slepi_Putnik Tražnja 1 Sub Okt 16, 2021 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kamen goran012 Podloga 3 Sub Avg 22, 2020 2:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kamen za morske akvarijume No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Jun 28, 2020 7:39 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License