Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum od 6-ce Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 11:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zalepio sam aq d90xš45xv33cm od 6-ce sa ojačanjem na sredini.Da li je ovo dobro ili sam se zaj...o debelo.Evo i fotke aq.
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 11:58 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 12:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo da te obavestim da bih ja taj akvarijum koristio za teraristiku ili bih ga tako i prodao, ja sam svoj 100x50x50 hteo da uradim od 10-ke ali mi je staklorezac doneo 8-icu ali sam ga ipak zalepio jer sam procitao na jednoj od tablica na netu da moze 8-ica. Kada sam ga napunio do vrha video sam da su pri sredini stranice pobegle ka spolja za oko 10mm. Pa sam uradio ojacanje koje je kasnije napuklo bas tu pri sredini gde je najveci pritisak, ali bitno je da ovaj put drzi kako treba bez obzira sto je sada to ojacanje iz dva dela. Mogu da slikam da ti pokazem kako to izgleda. Uglavnom, istina je da je visina tvog aq manja za 15cm ali mislim da je to ipak malo za 6-icu jer su problem duzina i sirina, ali posto imas ojacanje, sacekacemo necije drugo misljenje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da sačekamo kao što kažeš nečije mišljenje još
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Silikon je BEOROL silikon za akvarijume,spojevi su dobri na par mesta ima nekih sitnih mehurića.Staklo je novo bio sam prisutan kad je seko od table
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
guppykiller
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2011
Poruke: 360
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 1:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako si ga lepo zalepio nema teorije da pusti posto je visina mala. Samo koji si silikon koristio ako si onaj sto sam ti dao onda nemam pojma posto kazu da je sranje , e sad svaki akvarijum prica za sebe. Neki koje poznajem su lepili i za pola metra duze akvarijume na tu visinu od istog stakla. Mozda si trebao da uradis i donja ojacanja ili da razlepis tu precku i nalepis 2. Jel si ga punio?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da ce bez problema da drzi ,ja imam jedan slicnih dimenzija 80x 45x 34visina,i ako je dobro zalepljen i sa dobro postavljenim ojacanjima bez problema ce da drzi.
Visina je najbitnija ,tako da ovde bi bilo glupo da je od 8mm jer je i cena mnogo veca ,a i tezina akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gari1809
Akvarista



Registrovan: 06 Jun 2010
Poruke: 138
Lokacija: beograd, brace jerkovic

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 1:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada se osuši silikon, testiraj akvarijum par dana, a po nekom mom iskustvu možeš biti spokojan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 1:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Visina je previse mala da bi se dizala neka veca frka. Kad bi akvarijum tih dimenzija lepio od 8mm visina bi mogla opusteno da ide na 45-50cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
guppykiller
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2011
Poruke: 360
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 1:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kolko se secam to je taj silikon, e sad kad smo pricali sam ti reko da ce manje da drzi sigurno, i sam znas da sam njime lepio pozadinu... Kad se osusi puni ga ja sam siguran da ce da drzi ako ti je ruka bila mirna Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 1:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da guppy sa onaj tvoj silikon sam lepio.Pretražio sam dosta ali uglavnom njega imaju i ceresit.Još ga nisam punio sinoć je zalepljen.Surčinac to mi je isto reko i staklorezac- sinko šta će ti 8 mm mala je visina a i skoro duplo je skuplje.Gari sutra je testiranje u dvorištu pa šta bog da....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Morala je biti ta visina jer me je zeznuo komšija koji je vario police kontra je uradio...Da je sve bilo kako sam hteo bio bi on i dublji ovako moram se zadovoljiti i ovim a ovakvih treba da prilepim 4 kom tu će biti smešteni budući ciklidi


Poslednji put izmenio jevra dana Sub Jul 21, 2012 2:07 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
matija2008
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 162
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 2:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam lepio aq od 6-ice 100x40x40, vec po godine stoji sve ok. Imam ojacanje kao i ti!
Evo fotke,
Image

Uploaded with ImageShack.us
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 2:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nemam ojačanje na dno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
branko.shane.pavlovic
Akvarista



Registrovan: 06 Jan 2012
Poruke: 75
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 2:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

80*40*40, bez poprecnog ojacanja, od 6ce, napunjen skoro do vrha, nema nikakvih ispupcenja...tako da ne bi trebalo da imas problem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadam se da neću imati problema,videćemo sutra kad krene punjenje....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License