Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum od 6-ce Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
guppykiller
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2011
Poruke: 360
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jevra ::
guppykiller ::
kolko se secam to je taj silikon, e sad kad smo pricali sam ti reko da ce manje da drzi sigurno, i sam znas da sam njime lepio pozadinu... Kad se osusi puni ga ja sam siguran da ce da drzi ako ti je ruka bila mirna Wink
Morala je biti ta visina jer me je zeznuo komšija koji je vario police kontra je uradio...Da je sve bilo kako sam hteo bio bi on i dublji ovako moram se zadovoljiti i ovim a ovakvih treba da prilepim 4 kom tu će biti smešteni budući ciklidi

Znam ja to. Nemoj da se cimas kad napunis ima da vidis nek ti stoji koji dan, pa ako pusta ( pu pu da ne ureknem) ima da ga sastruzemo i lepljenje sa boljim silikonom ... Samo ako planiras onoliko kamenja kao u onom akvarijumu stiropor obavezno jer ipak je 6mm po meni malo sa onoliko kamenje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 2:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ga ne ureknemo ako prociri nije strašno žilet u ruke pa jovo nanovo.Problem je ako pukne a da,neću stavljati onoliko kamenje kao u onaj.Probaću da nadjem siga kamen on je lakši


Poslednji izmenio jevra dana Sub Jul 21, 2012 2:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dariva1
Akvarista



Registrovan: 11 Maj 2012
Poruke: 13
Lokacija: Tuzla- Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 8:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kod mene su sledece dimenzije 65x40x40 staklo je debelo 6 ali nema ojacanja nikakvi dali je to ok ili treba sredinsko ojacanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dariva ...
Ako su spojevi dobri i ako nema vidljivog ispupcenja na sredini ... onda je sve ok.

Jevro ... mislim da neces imati nikakvih problema. Ostavi da se silikon u fulu stegne, osusi i slobodno puni. Na kraju krajeva, videces promene kada ga budes punio vodom .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro koliko treba vremena silikonu da se osuši
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dariva1
Akvarista



Registrovan: 11 Maj 2012
Poruke: 13
Lokacija: Tuzla- Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro za sad nema nikakvi ostecenja ni ispupcenja ali izmjericu i metrom da vidim za svaki slucaj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jevra ::
nikouro koliko treba vremena silikonu da se osuši


Na svakom silikonu trebalo bi da pise i vreme susenja. Beorolov silikon mi je zaista nepoznanica, tako da ... sory.
Sa druge strane, susenje silikona zavisi i od temperature prostorije, vlaznosti vazduha i na kraju ...promaje Smile .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo sam glup,lepo piše vreme sušenja 24h.Prvo sam trebao pogledati Embarassed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jevra ::
Mnogo sam glup,lepo piše vreme sušenja 24h.Prvo sam trebao pogledati Embarassed


Ja sve moje akvarijume sam cekao da se suse minimum 3 dana ,a vece i vise ,recimo akvarijum od 550l sam cekao ,ako se ne varam 11dana Wink ,tako da bolje je malo duze cekati nego pozuriti i upropastiti sav trud,pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala surcinac,ostaviću ga par dana i onako se nigde ne žurim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam moj cekao 4 dana, i iskreno, trebao sam jos toliko, zbog vlaznosti vazduha i temperature u podrumu Smile


Poslednji izmenio nikouro dana Sub Jul 21, 2012 11:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vlažnost neznam kolika je ali temperatura u podrumu je 26 stepeni
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Ned Jul 22, 2012 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je bolje da iznesem aq u dvorište ili da ostane u podrum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Uto Jul 24, 2012 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas je napokon aq napunjen vodom.Za sad je sve OK,nema curenja nigde.Evo i slike,skoro 133l vode
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License