Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kamenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikola 45
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2012
Poruke: 100
Lokacija: Beograd, Novi Beograd, Centar

PorukaPoslao: Pet Mar 30, 2012 3:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trazim kamenje za akvarijum, nemam neku specijalnu ideju sta bih pravio u aq, ali ako imate neko kamenje na prodaju stavite slike pa da se dogovaramo.. Zamislio sam da neko plocasto kamenje poredjam uz jedno staklo, ili da stavim neko lepo kamenje po akvarijumu uz jedan panj..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 30, 2012 3:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Avg 22, 2012 3:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam vrlo lepe primerke crnog kamena iz reke Jošanice. U pitanju je neki vrlo tvrd kamen. Rekao bih da je neka metamorfna stena, obrađena prirodnim putem. Ja ih godinama koristim u svom akvarijumu. Uvek kada odem u tazbinu ja kao ludak tražim kamenje po reci. Izgleda vrlo lepo. Moraću da ih fotografišem, ako si naravno zainteresovan?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
guppykiller
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2011
Poruke: 360
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Avg 22, 2012 4:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikola 45 izvini sto ti ulecem u oglas
Horus druze odakle si? Aj ako mozes da uskikas to kamenje bas sam zainteresovan posto je kamenje crno.
Nikola izvini jos jednom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikola 45
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2012
Poruke: 100
Lokacija: Beograd, Novi Beograd, Centar

PorukaPoslao: Sre Avg 22, 2012 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ju, ja ne odgovori coveku na odgovoru, izvini HORUS.
GK, ma daj, opusteno, kao da si mi prst u oko zabio.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 22, 2012 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A oglas iz marta.. nikola 45, jesi li našao to pločasto kamenje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Avg 22, 2012 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo fotografija. Kamenje treba oprati četkom, i zablistaće u svom crnom sjaju. Smile
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kamenje za akvarijum - DA ili NE ? uki01 Podloga 7 Uto Feb 04, 2020 11:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skejpersko kamenje HORUS Akvarijumi 1 Ned Nov 03, 2019 10:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kamenje u morskoj Peku Morska Akvaristika 3 Sub Jun 22, 2019 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem kamenje Dule.lb Arhiva Malih Oglasa 5 Sub Jan 19, 2019 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kamenje za akvarijume HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 09, 2018 4:45 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License