Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 savjet oko čišćenja kanister filtera Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Welt
Akvarista



Registrovan: 02 Nov 2010
Poruke: 28
Lokacija: Budva

PorukaPoslao: Uto Avg 21, 2012 12:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,

Imam Atmanov kanister filter EF4 sa Serom Super Peat i Sera Saporex filter materijalom. Na koliko vremena se mijenja (čisti) filter i materijal u njemu?
Već je 8 mjeseci "u pogonu".
Hvala unaprijed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 21, 2012 12:35 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 21, 2012 8:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisno od opterecenja, ali ne bi bilo lose da ga otvoris na svakih par meseci. Filter materijal ne moras da menjas, osim onih jednokratnih, koji gube funkciju posle odredjenog vremena, a ne mogu da se regenerisu ispiranjem ili na drugi nacin.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Avg 21, 2012 10:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blue ti je odg...nego kako te sluzi Atmanov kanister? Jesi li zadovoljan filtracijom,zvukom,da li curi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Welt
Akvarista



Registrovan: 02 Nov 2010
Poruke: 28
Lokacija: Budva

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2012 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na savjetu. Baciću se na čišćenje filtera uskoro.
Inače Atman je odličan i hvala Bogu nemam problema
sa curenjem, filtracija je super i gotovo da se i ne čuje!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za velicinu filtera Zivadin Filteri i pumpe 4 Sub Nov 27, 2021 11:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Savjet za akvarijum ogard Početak u akvaristici 3 Uto Nov 02, 2021 3:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slavina za Atman ef4 kanister filter Zivadin Tražnja 3 Čet Sep 30, 2021 1:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter curi na slavinama brz... Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Pon Avg 30, 2021 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License