Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest platike-iznenadjenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
boban_bg
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2009
Poruke: 28

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 4:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nema nazalost...
da li da ubacim rasprsivac, posto nemaju nikakav dotok vazduha, ili im nije potrebno?
a pumpu cu ukljuciti kada malo porastu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 4:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
boban_bg
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2009
Poruke: 28

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko je bucan ovaj mot.filter.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam par slicnih samo su moji sa podesavanjem brzine i sto se tice bucnosti skoro pa da se i ne cuju, mora se dobro obratiti paznja da bi se culo, bar su ovi moji takvi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
boban_bg
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2009
Poruke: 28

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nije bucan uopste...samo nazalost nemaju opciju podesavanja brzine...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Ned Dec 06, 2009 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma samo im menjaj vodu redovno i ne brini dok su tako male, ne mogu one sav kiseonik da potrose.
pozz Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boban_bg
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2009
Poruke: 28

PorukaPoslao: Sre Dec 09, 2009 5:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to znam, nego mi je zao sto ne mogu da im obezbedim kristalno cist stambeni prostor Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Feb 13, 2010 4:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma brzinu ces lako reglisati-tamo gde izlazi voda, natakni cev, na samom kraju da bude zacepljena a celom duzinom te cevi izbusi rupe-da bi dobio sprej bar...smanjices protok 100posto...

sad ne znam koje je brzine ta tvoja, al mogu da budu opasni ti untrasnji filteri jakih protoka, gledao sam kod druga kako mu ginu malci karleusa od 2-3 cm kad nalete na mlaz vode koja pumpa izbacuje-bukvalno ih zalepi za staklo-al na kraju je i on napravio sprej bar i sad je sve ok...pumpa je bila od 600-700l protoka, sad sa sprej barom ako gura 200-300, mozda i manje...

a sa tom pumpom ces im sigurno obezbediti kristalno cist prostor, samo pusti da se korisne bakterije namnoze u filteru, i kad peres sundjere peri u loncu,ampercicu,lavoru sa vec akvarijumskom vodom, ne direkt pod cesmovacom-pobijes bakterije i onda sve jova nanova...tj mucenje... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
milance08
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2010
Poruke: 34
Lokacija: Beograd-Idjija

PorukaPoslao: Sub Mar 13, 2010 12:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kolega bobane i aj gajim platike Smile tako da mozemo u buducnosi da menjamo ja ih gajim po varijacijama u boji Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
brainless
Akvarista



Registrovan: 12 Mar 2010
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 04, 2010 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ćao ljudi! Imam nekoliko koral platiki, i jedna mi se sad naduvala ko balon.Odvojio sam je u mali akvarijum, stavio raspršivač, i čekam. Da li treb još nešto da joj obezbedim, osim filtera?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
banjala
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2010
Poruke: 134
Lokacija: Beograd-Zarkovo

PorukaPoslao: Čet Okt 14, 2010 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam hteo da otvaram novu temu pa cu upotrebiti ovu zastarelu. Da li je tacno da platike mogu bas kao i gupike da kada se jednom omreste mogu jos nekoliko puta da se omreste iako u akvarijumu nema vise muzjaka? Kada sam je kupio bila je skotna i onda se omrestila. Sada opet ima veliki stomak a u akvarijumu je sama. Nije bilo u medjuvremenu nijednog muzjaka. Mozda se i nadula iz nekog drugos razloga... Dajte neki odgovor ili cu morati da je mucim i dalje sa mrestilicom Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Čet Okt 14, 2010 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemoj da je mucis dok ne dodje kocenje, tek onda je prebaci, a da saznas kad trebas da je prebacis naci ces na forumu sigurno... i to detaljno.
Svaka zivorotka ima sposobnost da zadrzi seme muzijaka i da se bez istog uspesno koti 3-4puta...
E sad valjda znas koje su sve zivorotke: ksifo, gupy, moly, platy... (od najpoznatijih - ima ih jos...)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malo cudan rep platike Nikollo Ribe 5 Sub Jan 29, 2022 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License