Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 25 l,akvarijum,krov,rasveta,podloga,filter-sve sem ribica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Sep 03, 2012 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ostao jos samo ovaj akvarijum, pa i njega prodajem ili menjam za dd2 ram memoriju od 800mhz 2x2gb ili 3x1gb, definitivno sam se povuko iz akvaristike Smile

Akvarijum Dimenzija:

Akvarijum 25l

Duzina:40cm

Sirina:23cm

Visina:27cm

Dajem dakle sve sa slike sto vidite! Ako nadjem jos nesto od opreme dajem i to. . trebalo bi da imam jos koji siga ili lava kamen, ako nadjem i to dajem. . .

Akvariju mozete koristiti i kao terarijum(krov napravljen sa sijalicnim grlom, mozete zavrnuti terarijumsku sijalicu)

Iseko sam i 2 stare lampe da bi napravio sto bolju reflexisju, napominjem da je sijalica jako blizu vode, tako da ne bi bilo pametno stavljati neke ribice koje brckaju, inace ja sam ga koristio za kozice, IDITE NA MOJ ALBUM PA VIDITE...

Jedina mana akvarijuma je sto nemam poklopac od gore, stakleni pokopac iz 2 dela, ne znam gde sam zaturio. ako se to moze i nazvati mana. . al ajde da naznacim. to bi vam staklorezac uradio za 100-200din ako vam je potreban stakleni deo od gore, mada ne vidim potrebu kad vec ima krov, al ajde neko to koristi.

Moze slanje mada preporucujem licno, ako dodje do slanja, ne odgovaram u slucaju nezgoda prilikom transporta mada cu lepo upakovati i nazanaciti da je lomljivo, al se ipak ogradjujem...

Zamena za dd2 ram memoriju na 800mhz 1x2gb ili 2x1gb na 800mhz + doplata od 500din... nista drugo, nemoj te mi nuditi ribice itd jer sam se povuko definitivno iz tog sveta... moze i za kes, javite se na pp da kazem cenu ili sami ponudite cenu za isti.. ako se javi neko od starih akvarista njima jeftinije...

u slucaju zamene ne saljem prvi, saljem posle provere ram memorija isti dan ili najkasnije sutradan...nemate brige nisma prevarant nego samo zelim da proverim ispravnost istih...

evo par fotki:


Image


Image


Image


Image


Image

A kliknite na moj album pa mozete videti kako je izgledao nekad sa kozicama..tak oda ako cete drzati kozice mozete opusteno bez staklenih poklopaca, ako cete ribice onda preporuka ili stavite manju sijalicu ili stakleni poklopac. Meni je prvenstveno bio za kozice i bilje zato je istavljena jaca sijalica, cini mi se da je 24w ili 25w... 1w po 1l sam isao, bilo je dosta zahtevnijeg bilja i co2 pa sam morao jacu...


Poslednji izmenio nebojsa.85 dana Sub Sep 08, 2012 12:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 03, 2012 10:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Sep 03, 2012 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nasao sam i punu flasicu osmokota-hranjiva podloga-dosta jaka, malo se stavlja ispod svakog korena biljke... i nasao sam mikro elemente, napravio sam po pps-u jak rastvor u maloj flasici da budete mirni uz ovaj akvarijum ako ce biti biljni... 1 kap dnevno i dosta, bas je jak rastvor jedva sam promuckao Smile

Image

evo i slika, slikao sam pored cigara cisto da vidite velicinu, ovo je dosta osmokota za duzi period, stavlja se po malo ispod korenja bilja koje je zahtevnije... a rastvor sam smuckao u neku tetrinu bocicu od 100ml

i jedan molba molim clanove da mi ne nude razne varijante menjaza, napisao sam gore ili dd2 ram ili kes, nista od akvaristike me ne znaima, penzionisao sam se Smile Laughing i ne prodajem odvojeno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License