Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj Akvarium :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Aleksandar99
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2012
Poruke: 132
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Sep 08, 2012 8:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

https://www.youtube.com/watch?v=j_vlEyQdXUA&feature=plcp
Moj akvarium .
Imam pumpu Atman AT-802.
Grejac KENIS K-202 power:25w 220v~50Hz
Jato ksifa 4 zenke 1 muzijak.
Jedan par muljasa.
Jedan par cistaca.
Jedan par bleck molly.
Jedan barbarus.
Jedna yellow molly.
Jedan par Honey gourami
Prihvatam sve kritike i pohvale.


Poslednji izmenio Aleksandar99 dana Sub Sep 08, 2012 8:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 08, 2012 8:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

dzeki
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2012
Poruke: 85
Lokacija: Prijepolje

PorukaPoslao: Sub Sep 08, 2012 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanimljiv snimak Smile Nemam bas puno iskustva,tkd sacekaj iskusnije clanove da kazu,ali ubedjen sam da je borcu tesno,znaci u toj tegli ima premalo vode,sto se tice ostalog nisam bas kompetentan,stariji ce bolje reci,a ovo sve podseca na moju sobu,sa svim posudama i dzumbusom Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miksa
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2012
Poruke: 87
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Sep 08, 2012 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bilo bi pozeljno da sklonis akvarijum od radijatora, inace na zimu ce biti riblja corba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Sep 10, 2012 1:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sarena pozadina - ribe se i ne vide, sarene ribe - verovatno birane po principu "daj jednu plavu, jednu zutu, jednu crvenu", nemas podlogu ispod akvarijuma.... Al dobro, moglo je i gore Smile
Pogledaj druge teme malo Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zeki972
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2010
Poruke: 176
Lokacija: Sisak

PorukaPoslao: Pon Sep 10, 2012 2:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

po mom mišljenju ovo nema veze s akvaristikom..ribe u tvom akvariju jedino što imaju to je voda i ništa drugo..malo pregledaj i pročitaj teme od prije pa sam dođi do zaključka gdje si pogriješio i gdje griješiš..nije akvaristika nabacati u 20-25 litara ribe da budu što šarenije, bez biljaka i da liči na neku vašarsku igračku.. imaš dovoljno velik akvarij pa skupi sve malce u njega i ubaci im bar raspršivač jer u gornjem nema potebe i filter i raspršivač..ne vidim zadovoljstvo držati ribe u flašama po podu, kako čovjek može uživati u tome..


Poslednji izmenio zeki972 dana Pon Sep 10, 2012 2:24 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početni akvarium 100×35×45 amazon life Rasveta 0 Ned Mar 03, 2024 9:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarium 100x60x40 darko0262 Akvarijumi 14 Čet Mar 31, 2022 4:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarium 200 l apingu Razno 13 Pet Jun 17, 2016 9:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarium i "problemi" apingu Početak u akvaristici 7 Ned Maj 29, 2016 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KOja moze u akvarium ? pčetnik Podloga 6 Sub Maj 14, 2016 8:56 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License