Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoć oko čudnih gupika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Aldin
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2012
Poruke: 17
Lokacija: Glamoč ; Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima, ovako dobio sam od prijatelja gupike većina je u redu al imam dva mužijaka čudnog izgleda.
Imaju dosta manji rep i malo veće leđno peraje nego orginali.
E sada dali je to jer je ovaj prijatelj puno uparivao u srodstvu ili su to ribe ukrižane sa nekom drugom vrstom?
Evo staviti ću slike pa mi recite šta vi mislite i šta da radim sa njima dali su za upotrebu?


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 10:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 6:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema tu nista cudnog. Sasvim normalno izgledaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
dundolina
Akvarista



Registrovan: 17 Okt 2012
Poruke: 66
Lokacija: Doboj

PorukaPoslao: Pet Okt 19, 2012 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne znam da li je ovo pitanje za ovu temu.Imam dvije gupike(ja bar mislim da su ženke)mužjaci su bili šareniji ,ljepši ,ali su uginuli.Sad sam primijetila da mi se u jedne gupike vidi u stomaku nešto kao vodeni mjehur,kao ona kap u vasrvagi,a kod druge nema,ova puna je šira od ove druge,jel to nešto čudno,neka bolest(kao da joj vidim u utrobu da je puna vode.Pokušala sam da je slikam ali nikako da je uhvatim tako da se vidi,hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Praćenje od početka uz pomoć tropica ... sallediznilend Početak u akvaristici 0 Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko novog akvarijuma Zmaj Početak u akvaristici 0 Čet Apr 08, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molim za pomoć Biljana_bilja Početak u akvaristici 9 Ned Nov 15, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko redanja materijala - Atman ... obarhar Filteri i pumpe 3 Sre Okt 28, 2020 11:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka branem pomoć oko algi branem Akvarijumi 17 Uto Sep 08, 2020 8:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License