Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Muciliste Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
OchA
Akvarista



Registrovan: 17 Apr 2012
Poruke: 68
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 1:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Al niko to nece da uradi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 1:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neca1221 ::
u pokusaju da spasem ostatak ribica bio sam uhvacen od strane vlasnika tih ribica taj covek tu radi u jednoj prodavnici svaki dan i prolazi pored tog aqvarijuma sa ribicama svaki dan i on ne obraca paznju na to ko da i ne postoji a kada sam ga pitao zasto ne mogu da uzmem on je rekao zato!!Koliko me je samo iznervirao uhh bree -.-"


Znaci ne mogu verujem,znaci imao sam srece.Pretpostavljam da nije ni primetio da mu fale ribice.Verovatno sprovodi nuklearna istrazivanja i planira mutante da proizvodi.Jel si pokusao da vadis ribice pa te tako uhvatio,ili si se muvao okolo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
muzicar
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2011
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 3:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma prijavite budalu u korist vam ide i to da je 4 oktobar svetski dan zastite zivotinja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 5:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jaooo! Trebali smo da napravimo diverziju, Neko da ga zagovara, dok mu neko olaksava akvarijum. Prijavite ga, to su bolidi, kako sam jednom prilikom rekao, zbog profita gubi se ona ljudskost, svi smo mi ljudi, treba biti covek! Ili MarkonBg, trebao si da se javis, pa da vise vas iz bg ode tamo i odradi sve ribice. Secam se filma, Sloboda za Vilija. Ovo je sloboda za molija! Drago mi je da si bar neke spasio!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Neca1221
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Jan 2012
Poruke: 104
Lokacija: Konjarnik

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 11:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa pokusao sam da ih izvadim i kada me je on pitao sta radim ja sam rekao da spasavam ribice iz ove bare a onda mi je on rekao da ih lepo vratim u akvarijum i da idem kuci :\
znaci kako se popnete uz one stepenice pa odmah desno prodavica tu je vlasnik on je tu vec 2 godine samo sto je pre akvarijum bio lep i ovi pored njega , ali ne znam zasto su sada ovako zapusteni, kako mu nije zao tih ribica ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
OchA
Akvarista



Registrovan: 17 Apr 2012
Poruke: 68
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi da li je moguce uzeti te ribice odatle kad taj lik nije tu? Tj da li je on svo radno vreme u toj drugoj prodavnici? Da li radi jos neko tu ko ga mozda menja? Ovo pitam iz razloga ako moguce uvrebati vreme kad on nije tu i uzeti lepo ribice,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo je delotvornije prijaviti celu priču inspekciji ili komunalnoj policiji pa posle snimiti šta se dešava! Jeste da je ovo spasavanje riba ali prijava ima dugoročniji efekat, posebno ako se javno isprati!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
guppykiller
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2011
Poruke: 360
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Okt 03, 2012 12:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemanjask ::
Mnogo je delotvornije prijaviti celu priču inspekciji ili komunalnoj policiji pa posle snimiti šta se dešava! Jeste da je ovo spasavanje riba ali prijava ima dugoročniji efekat, posebno ako se javno isprati!

Ma zabole njih ...( svasta bih napisao) da izlaze na teren zbog par ribica.Na pecanju sam se nagledao svakakvih sranja ove godine, i to pred cuvarima koji nase utoke... Pogotovo par starijih pecarosa, sa full opremom za varalicaranje (uvek sam mislio da u misicarenju i varalicarenju ima najmanje ovakvih) satarili su stukice , uostalom te su najbolje za tiganj (tako kazu).Ima tu jos puno , samo bih trebao da pisem bar pola sata ali me mrzi. Mada mozda je inspekcija kod vas ''bolja''..


Poslednji izmenio guppykiller dana Sre Okt 03, 2012 12:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 03, 2012 12:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma i da nije covek tu tesko je pohvatati ribice,cim se zamane mrezica eto ti ga oblak mulji...trebao bi ti ceo dan da bi ih izvadio sve,a malci bi opet ostali...jedino kad bi se istocila voda,al to je nemoguce
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Okt 03, 2012 3:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li se taj TC zakljucava uvece?
do kada radi taj lokal
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Okt 03, 2012 3:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa onda lepo poneti neki manji meredov i otici uvece. Kladim se da taj lik ne bleji tamo po ceo dan...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Neca1221
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Jan 2012
Poruke: 104
Lokacija: Konjarnik

PorukaPoslao: Čet Okt 04, 2012 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TC se zakljucava kada i maxi a to je u 21:00
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
trna88
Akvarista



Registrovan: 20 Avg 2012
Poruke: 77
Lokacija: BeoGrad

PorukaPoslao: Čet Okt 04, 2012 12:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel raspolozen neko da odemo sutra u toku dana posle tipa 1,2 ?! Smile Ajde jos neko dovoljno lud i idemo zajedno da pokupimo sve... Ako neko nesto zucne zovemo komunalce zbog zlostavljanja zivotinja Very Happy Very Happy ili bar da se dogovorimo pa uvece pred zatvaranje da odemo i pokupimo ostatak Very Happy


Poslednji izmenio trna88 dana Čet Okt 04, 2012 12:54 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 04, 2012 1:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Morate biti svesni jedne stvari, ako dođete i pokupite ribe, vi ste negativci pred očima pravde, koliko god to vama zvučalo smešno, tako je! Jedino ako ga prijavite možete nešto da promenite, posebno ako to i "ovekovečite" u smislu da snimite kako mu komunalci oduzimaju ribe ili mu nalažu da reši problem, onda je to uspeh, samo spasavanje riba jeste uspeh ali na žalost kratkotrajan, javno prikazivanje je trajan uspeh i upozorenje za sve koji bi to eventualno uradili! Moramo biti svesni činjenica i okolnosti, na žalost to kod nas ide jako sporo ali ako nastavimo da ćutimo na sve to, ići će još sporije!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 04, 2012 1:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Organizujmo paradu za ribice Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License