Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moonlight ili mesecina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nikolica
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2012
Poruke: 10
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Ned Sep 30, 2012 2:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bas lepo izgleda. nabavicu i ja sebi jedne Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 30, 2012 2:35 am Snimi Poruku Nazad na vrh

usdp
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2012
Poruke: 120
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Sep 30, 2012 12:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikolica ::
bas lepo izgleda. nabavicu i ja sebi jedne Wink

sada imam mnogo vise povrsinskog bilja i zasadjenog, pa je prigusenije i mnooogo lepse uz mehurice vazduha Wink bice slika
Image ovakva je moja


Poslednji izmenio usdp dana Ned Sep 30, 2012 1:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Sre Okt 03, 2012 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jedva cekam da vidim kako se nabudzili jer se i meni rodila ideja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pet Okt 05, 2012 11:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo namestio sam samo sam smanjio posto mi je ovo mnogo jako na ispravljacu sa 12v na 9v i sad je super slike su sa pojacanim naponom

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Pet Okt 05, 2012 1:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prelepo je ,mislim da cu i ja da nabudzim kad budem formiroa veliki aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pet Okt 05, 2012 1:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

...kao sto vidis samo su tri led diode a svetle ko lude aq je od 130l imas da nadjes ned trake i samo na obican adapter od 12v zalemis plus i minus
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Hauba sa neonkama i moonlight Led trakom WoodyAllen Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Nov 14, 2013 9:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Moonlight reventon Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Jul 10, 2013 12:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mahovina, moonlight i pistia reventon Arhiva Malih Oglasa 3 Čet Apr 18, 2013 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mesecina nikola332 Rasveta 1 Sre Feb 13, 2013 8:30 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Mesecina za akvarijum Joks1985 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Feb 11, 2013 2:36 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License