Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest borca (pokusaj) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitam Joco, uzgajas ih punom parom Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 11:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sutra cu da stavim artemiu da se bucka Very Happy ...a za dorucak imaju mikro crve...nadam se da nece da se ljute Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nece se ljutiti, samo sto ti je artemija kvalitetnija hrana od mikro crvica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pet Jul 01, 2011 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

danas bas posmatram mladunce i lenji su kao njihovi roditelji...kad jedu ne pomeraju se kad komadic od zumanceta prodje pored njih samo zinu i to je to...lenjost im je u krvi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Čet Jul 07, 2011 2:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ovako...hranim ih redovno...artemiom...zanima me nakon koliko vremena se prelazi na suvu hranu???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
efi
Akvarista



Registrovan: 19 Apr 2011
Poruke: 46
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Jul 07, 2011 3:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto pre to bolje, ako ih dugo hranis artemijom tesko ih navikavas na suvu hranu, koliko znam to vazi za sve ribe...

I naravno cestitke za prvi mrest, nek ti svaki sledeci bude laksi i brojniji... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Jul 07, 2011 8:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Joco ako mozes hrani ih artemijom prve tri nedelje, barem ih ja tako hranim. Posle toga predjem na seru vipan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Čet Jul 07, 2011 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izvinjavam se sto kvarim temu moze li mi neko rec kako da citiram u onom zutom okviru nikad me to nesto nece a inace sto se tice boraca joco srecno Wink Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Čet Jul 07, 2011 6:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa pise ti u desnom uglu u poruci citiraj...Gledaj malo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Čet Jul 14, 2011 1:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala MR.ARCHY...

posto se radi o tome da su muzjak i zenka verovatno u srodstvu...(kupljeni kod istog prodavca)...ima nekih defektnih malaca...iskrivljeno telo...ali za sada je sve ok...jedino me buni to sto su neki malci nekako narandzasti, neki beli a neki sivkasti...nzm zbog cega je tako...suvise su mali da bi se videla boja na njima...inace polako pokusavam da ih naviknem na suvu hranu...ali ih i dalje hranim artemiom i mikro crvima...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Uto Jul 26, 2011 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ovako...posto sam isao na letovanje 10 dana me nije bilo kuci pa sam ostavio komsiju da hrani malce...znao sam da ne moze da zna bas kao sto ja znam da ih hranim artemiom i mikro crvima...i pretpostavio sam ishod...preziveo je samo jedan malac Sad...ali ne ocajavam ovih dana cu ponovo probati sa istim parom mozda bude nesto vise....pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
dzelenissimo




Registrovan: 19 Okt 2012
Poruke: 1

PorukaPoslao: Pet Okt 19, 2012 12:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ćao svima!
Ovo mi je drugi put da mi se uspešno pare borci. Ovaj put sam muzjaka iz prve ture parila sa kupljenom borčicom. Taman kad sam mislila da od mog porca nema vajde ( jer mu je ovo već druga ženka i sa svakom prvo ratuje i on i ona ostanu bez peraja) došlo je do prelepog mresta karakterističnog za ovu vrstu!

Sad u iščekivanju mladih imam pitanje, ranije su mi ljudi koji su već mrestili govorili da ne koristim filter i to je stvarno bilo mučenje. Pošto vidim da korisnici foruma koriste filtre samo me interesuje koje?

Unapred zahvalna

Dz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zvrle
Akvarista



Registrovan: 22 Feb 2012
Poruke: 307
Lokacija: Sokobanja

PorukaPoslao: Pet Okt 19, 2012 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dzelenissimo ::
Ćao svima!

Sad u iščekivanju mladih imam pitanje, ranije su mi ljudi koji su već mrestili govorili da ne koristim filter i to je stvarno bilo mučenje. Pošto vidim da korisnici foruma koriste filtre samo me interesuje koje?

Unapred zahvalna

Dz

Pozdrav Dzelenissimo, ja kod malaca koristim sundjer filter, jedino on ne moze da uvuce malce. Filter ukljucujem tek posto se malci izlegnu jer preko filtera dodajem i vazduh.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Voda Borca vuce ka povrsini EmEmily Bolest 3 Uto Jul 11, 2023 2:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su ovo zenke borca? Maridza Ribe 4 Pet Jul 07, 2023 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Čudno ponašanje borca mužjaka i ženke? Maridza Ribe 0 Uto Jun 13, 2023 6:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 140l Aquascape pokusaj prvi - Baia Baia Akvarijumi 17 Ned Feb 05, 2023 12:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License