Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristička sekcija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da malo češće pereš filter. hihihihihih
Vidi, ja kod kuće već šest godina imam dvokomorni filter, i nikada mi se nije desilo da mi drastično padne nivo. Možda su ti sunđeri previše zbijeni.
Na kraju krajeva, nikad nije kasno da se ljubi strasno. Wink


Poslednji put izmenio HORUS dana Sre Nov 07, 2012 11:04 pm, izmenio ukupno 2 puta

Razlog izmene HORUS: Ubacivanje novog teksta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 10:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS ::
A da malo češće pereš filter. hihihihihih......

Što manje diraš filter, to bolje! Naravno da može i sa 2 komore, ja sam u početku (pre 20-ak) godina imao dvo komorne filtere, vrlo brzo sam prihvatio sugestiju i prešao na 3 komore, razlika je ogromna!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Profesore odnosno ex predsednice, znam na sta mislis. Smile
Nemoj ovo sve da prihvatas k' srcu. Ima tu i sale ali i zbilje. nemanjask je 1001% u pravu da nije pametno u "cistoj" komori drzati grejac iz pomenutog razloga. Koliko god mi pratili nivo vode, to moze da se desi u par sati npr. nocu i da dodje do nepotrebnog troska.
Definitivno je pametno drzati grejac u filteru ali sa tri komore i to u prvom delu odnosno talozniku gde nikad ne moze doci do "suvog" grejaca.
Po meni, dosadasnje sugestije su bile na mestu. A kao sto sam ti rekao, "provociraj" ove stare kuke pa ce se mozda zainatiti da dodju i da odrze koji minut predavanja. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok, ljudi. Grejač ide u akvarijum. Što se tiče prelepljivanja filtera, zaista me mrzi. Ima tu još nešto. Paralelno pratim pet projekata, od postavljanja velikog tobogana na jezeru, instaliranja postrojenja za proizvodnju biogasa, izgradnje vodovodne mreže ka jednom od sela na teritoriji opštine, projekta kulturnog centra za mlade i projekta AKVARIJUMSKE SEKCIJE. Smile Moj dan traje 56 sati. Verujte, raspadam se. Sad
Što se tiče dolaska prastarih kuka, da li to znači da ubuduće moram mnogo da grešim da biste došli? Smile Šalu na stranu, ja bih voleo da navratite. Al', stvarno. Ne bi vam pala kruna sa glave da izađete iz tog smogljivog Beograda. Smile


Poslednji izmenio HORUS dana Čet Nov 08, 2012 10:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene HORUS: Izmena teksta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E sad, sto si prozvao "smrdljivce" iz Beograda, imas i "autonomase" iz srpske Atine. Smile
Salu na stranu, evo ja se nudim da prevezem ove iz prestonice. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
OchA
Akvarista



Registrovan: 17 Apr 2012
Poruke: 68
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka tebi cast profesore kad mozes to sve da postignes cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cujem da ce da ti izaberu i za predsednika opstine
Smile))

Svak cast
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 2:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zhorz ::
Cujem da ce da ti izaberu i za predsednika opstine
Smile))

Svak cast


Ne znam koliko si pazljivo pratio temu ali HORUS je pricao i o tim aktivnostima. Ne bih da ispadne da se neko coveku sprda zbog svega sto radi za svoj grad i decu u skoli. Covek je za respektovanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 2:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sprdanje nije ni na kraj pameti, toliko obaveza naravno da je za postovanje, ali ako oko njega ljudi ne vide toliko zalaganje dzaba HORUSu nas respect. Nasu podrsku i pomoc uvek ce dobiti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Teodos, svaka čast ''autonomašima'', ali mi iz Bele smo uvek više preferirali Beograd. Novi Sad nam je BAŠ DALEKO. Nisam rekao smrdljivce, nego da je Beograd smogljiv, misleći da bi bilo vrlo lepo da izađete iz smoga i posetite pasivne, ekološki čistije krajeve. Smile
Što se tiče izbora za predsednika, bio sam već izabran, i to direktnim izborom. Dakle, imenom i prezimenom staneš na crtu, pa vidiš koliko si jak.
E, da mi batalimo politiku. Da samo vidite kako su se navadili učenici i profani. Svi dolaze i zagledaju. Danas mi je kolega mašinac rekao da bi i on voleo da formira akvarijum. Ljudi, verujte mi, ovo je pravi nači da se promoviše akvaristika. Jedino što mi svi više dosađuju pitanjima kada ću da ubacujem ribice. Rekoh, strljenja ljudi. Neki pecaroši mi predlažu da ubacimo neke cverglane. hihihihi


Poslednji izmenio HORUS dana Čet Nov 08, 2012 10:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene HORUS: Izmena teksta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lex
Akvarista



Registrovan: 03 Nov 2012
Poruke: 53
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 6:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahahaha cverglanima ne bi trebalo nikakvo odrzavanje:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 10:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa da. Smile Profa, bajker sa fotke (Šeki iz Niš) me danas spopao. Oće čovek da mi donese sa pecanja cverglane, pa to ti je. Ja se vadim na to da će deca kao odlučivati o izboru ribica. Wink
U toku vikenda sledi pripremanje VELIKOG panja za akvarijum. Baš imam motiv da ga skockam. Danas sam ubacio žbun hidrokotile. Takođe, video sam da jedan grejač nije dovoljan. Moraću da zbrbočim još jedan. Ovaj period cikliranja mi je pogodan za utezanje kompletnog sistema. Tačno u ovom periodu mogu da vidim šta treba utezati, doterati...Izrada haube je u toku. Deka jednog učenika je stolar, ali je dobro što će i on učestvovati u izradi haube. Znate već ono, kada oni daju deo sebe u projektu ''akvarijum'' onda će imati veći motiv da kasnije brinu o njemu, što jeste i krajnji cilj sekcije.


Poslednji izmenio HORUS dana Čet Nov 08, 2012 10:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene HORUS: Izmena teksta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 09, 2012 10:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam ja profesore na sta si ti mislio vec ajde malo da se zezam na racun tog smoga. Doduse vi kad stizete u Beograd tacno imate lepo da se nadisete, polazeci jos od Panceva pa kroz 29. ..... Smile
Zato smo mi iskusniji i pobegli u ove beogradske pasivnije krajeve oko Kosutnjaka. Wink
Inace ja svoja pluca regenerisem maltene svakog vikenda na Fruskoj Gori, daleko od svega sto ima veze sa novijim tehnologijama. Smile
Ajde, dosta sam pisao u off-u.
Od prvog trenutka sam bio siguran da ces napraviti bum u skoli i preneti pelcer i po gradu. Deca su uvek zeljna nekih noviteta i garantujem da blejanje po gradu i slicne lose aktivnosti nastaju iz njihove dosade. Vecina njih kad se to zahukta ce jedva cekati da dodje cas akvaristike pa posle toga ce brze bolje da trce kuci kako bi to novo znanje preneli i na svoj akvarijum, pa onda ono kad pocnu svojim roditeljima da objasnjavaju, prepricavaju..... Ma jednom recju SVAKA CAST!
Da je srece i malo vise pameti, takvih i sl. aktivnosti treba da bude u svakoj skoli a ne da samo entuzijazisti pokrecu tako nesto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Nov 09, 2012 10:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A dosta vise o diskusijama i pricama, daj da vidimo neke slike Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Nov 09, 2012 11:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja vas pustim da malo čekate, da naraste tenzija, pa onda u utorak puknem fotke. Znaš kako, u Beloj nema mnogo akvarista, i uglavnom su ciklidaši, tako da nemaju biljke da nam daju za akvarijum. Sada sledi proces sadnje biljaka, pa će malo sporje teći taj proces. Čim bude neke promene, ja ću postavljati fotke. U stvari, moao bih danas da fotografišem, jer popodne imam nastavu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biološka sekcija kikiriki Početak u akvaristici 1 Ned Jan 14, 2018 9:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MSTropical Video Sekcija mstropical89 Mstropical 5 Pon Feb 23, 2015 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristička pinceta HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 16, 2014 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvaristička polica - design by Coa Coa Akvarijum Centar 25 Ned Apr 01, 2012 11:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License