Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koliko puta hranite ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Sre Nov 14, 2012 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kako hranis-takve ribe imas...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 14, 2012 10:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

CoFi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 30 Mar 2012
Poruke: 324
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Čet Nov 15, 2012 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja moje ribe hranim kad se setim, znaci 2-3 puta nedeljno..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 15, 2012 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Što je potpuno pogrešno! Naj bolje je manje hraniti a češće.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Redzinald
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Okt 2012
Poruke: 228
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Čet Nov 15, 2012 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja hranim ribe vise puta dnevno 4-5 ali po vrlo malo cisto da meze malo ( po jedan pstohvat ) .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Nov 16, 2012 7:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemanjask ::
Naj bolje je manje hraniti a češće.


Potpisujem Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Nov 16, 2012 9:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam plati gupi i blek moli zive u lepo ubijenom akvarijumu i hranim ih 1 dnevno a petkom sa posti i to je dobro oproban recept jer ako naviknes ribice da im dajes hranu kad god se primaknes akvarijumu one ce onda uvek stajati na povrsini i cekati !u suprotnom traze hranu same po akvarijumu bolje i gladna nego presita riba!neke vrste riba mogu i do 10 dana da se nehrane !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
wooxa
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 21, 2012 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jednom dnevno sasvim dovoljno...Nista im nece faliti.Bolje manje hraniti nego preterivati zbog ostataka hrane koji su veoma stetni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Nov 21, 2012 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bolje je vise puta hraniti po malo, nego li jednom u toku dana .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
wooxa
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 21, 2012 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A zasto mislis da je bolje vise puta hraniti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Nov 22, 2012 7:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

wooxa ::
A zasto mislis da je bolje vise puta hraniti?

Ako su stalno po malo gladne, i ne prejedu se, plivace veselo po akvarijumu. Ako se hrane jednom ili dva puta i to obilno bice ista situacija kao kad bi se ti prejeo pa da te tera neko da igras fudbal! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
wooxa
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 22, 2012 11:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa dobro,to jeste,ali ne dajem im ja bas toliko hrane da ne mogu da se pomere. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djordje77
Akvarista



Registrovan: 06 Sep 2013
Poruke: 12
Lokacija: čačak

PorukaPoslao: Sre Sep 25, 2013 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pocetnik sam i veoma zbunjen. Sto vise citam savete skontam da nista ne znam hahaah. Imam akvarijum oko 180 lit u njemu skalare trifogastere nekoliko blek molova , sifoforusi, algara 2, muljasa 3, neonki, zebrica ukupno oko 20 ak ribica. Hranim ih sa pomesanom lisnatom i crvenom hranom u prahu jedanput dnevno i nekim suhim crvicima jedanput dnevno. trebam li sta menjati? Hvala vam na odgovorima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Marko,./




Registrovan: 04 Maj 2014
Poruke: 2
Lokacija: leskovac

PorukaPoslao: Ned Maj 04, 2014 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene interesuje dali mogu ribice da uginu od previse hrane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Pon Maj 05, 2014 12:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od previse hrane mogu da se stvore crevni paraziti i jos razne bolesti,pogorsati kvalitet vode, i samim tim doci do uginuca.
Ja moje ribice u svim akvarijumima hranim ujutru i uvece, sem gde su malci. Male hranim vise puta na dan, u prolazu po malo ali imaju uvek glavna dva obroka.
Naravno kad sednem malo da ih gledam tad im bacim da se zanimaju.
Staro neko pravilo koje sam ja cuo od malena je jednom nedeljno ne hraniti da se creva prociste ali u akvarijumu sa biljem one ce uvek naci nesta da pregrizu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko,./




Registrovan: 04 Maj 2014
Poruke: 2
Lokacija: leskovac

PorukaPoslao: Pon Maj 05, 2014 1:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala ti druze na savetu,posto mi je uginuo jedan barbusa Sad u toku mresta posto sam pocetnik pa sam citao da se malo vise treba hraniti.Ali sam mozda malo preterao. Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prepoznavanje ribe aqufini Afrički ciklidi 0 Pon Apr 01, 2024 12:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License