Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 neocekivani malisani Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mitra019
Akvarista



Registrovan: 11 Okt 2012
Poruke: 49
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Ned Nov 18, 2012 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ovako pre petnaestak dana sam ubacio prve stanovnike u akvarijum koji je predhodno cikliran nekih 2 nedelje sa malo vode iz vec formiranog akv 1 par gupika i 1 par ksifo zenka gupika se okotila odma to vece samo 4 malisana ja sam bio prezadovoljan u medjuvremenu sam ubacio jos neke nove stanovnike izmedju ostalih i 2 zenke gupike od kojih se jedna okotila danas u toku dana mozete da zamislite moju radost svi malisani su u zajednickom akv mislim kad su ova prva 4 ziva i zdrava nista nece da steti i novopridoslim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 18, 2012 7:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

dundolina
Akvarista



Registrovan: 17 Okt 2012
Poruke: 66
Lokacija: Doboj

PorukaPoslao: Ned Nov 18, 2012 8:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e baš lijepo, Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pon Nov 19, 2012 9:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka ura ura skakutanje skakutanje skakutanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Nov 19, 2012 8:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitam, mogu zamisliti tvoju srecu, i meni je krenulo tako! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 19, 2012 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Toliko je bio srecan da je u naletu euforije zaboravio tacke, zareze, velika slova... itd. 3 puta sam morao da procitam saostenje da bih sve shvatio Wink


Poslednji izmenio chikavili dana Pon Nov 19, 2012 9:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Nov 19, 2012 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chikavili ::
Toliko je bio srecan da je u naletu euforije zaboravio tacke, zareze, velika slova... itd. 3 puta sam morao da procitam saostenje da bih sve shvatio Wink

Zort!!! smeh Secam se samog sebe! smeh To je bilo iskustvo!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mitra019
Akvarista



Registrovan: 11 Okt 2012
Poruke: 49
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Pon Nov 19, 2012 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam ni spavao nocas kako treba proveravao sam kako su malisani, nazalost jedan nije docekao jutro, ostali su za sad ok. kupio sam im i neku hranu crvene granule bas su sitne pa cemo da vidimo kako ce da napreduju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CoFi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 30 Mar 2012
Poruke: 324
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2012 9:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bolje listana pa izmrvis... Te crvene granule koje su bas sitne ne mogu prodju kroz usta male ribe
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neocekivani mrest Ramireza Looniz Razmnožavanje 22 Ned Mar 31, 2013 10:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka molim za pomoc, umiru mi malisani caki_pr Razmnožavanje 14 Pon Dec 03, 2012 11:57 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kad malisani gupika pocinju da dobija... Bata-Guppy Guppy fun club 23 Pet Maj 07, 2010 6:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License