Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kozice pitanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
alex21
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2010
Poruke: 65
Lokacija: Avalon

PorukaPoslao: Uto Nov 27, 2012 12:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U akvarijumu imam: neonke, trihogastera, zebricu, borca, čistače.

Da li kozice mogu da idu sa njima? Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 27, 2012 12:37 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Vule




Registrovan: 30 Okt 2012
Poruke: 1
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Uto Nov 27, 2012 12:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je licno borac jurio kozice,ali mislim da bi i trihogasteri
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Master Of Puppets
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2012
Poruke: 25
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Uto Nov 27, 2012 1:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes opusteno...samo imaj na umu da kozice vole ubiljen akvarijum(ponajvise mahovinu)....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Nov 27, 2012 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako nemas gusto ubiljen akvarijum verovatno ces ostati bez kozica brzo. Wink
Ako i ne ostanes bez velikih primeraka, sumnjam da ce mali imati sanse pored trihogastera, a i borac bi se rado pocastio njima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Nov 27, 2012 3:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene je ubiljeno onako, ljudski, pa opet nema podmladka. Čim vidim ženku sa jajima ja je prebacim u mali akvarijum gde su samo kozice i puževi. Malci stradaju jer nijedna riba neće propustiti dobar zalogaj. Od riba imam : skalare, crne tetre, trihogastere i par ramova. Sve sami kozožderi. Da li će ti kozice opstati zavisi ponajviše od količine biljaka. Probaj pa ćeš saznati
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
alex21
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2010
Poruke: 65
Lokacija: Avalon

PorukaPoslao: Sre Nov 28, 2012 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarujum je relativno gusto ubiljen... Probaćemo Smile

Jedino me brinu čistači, oni su mi veći čak i od ribica. Da li oni jedu kozice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 28, 2012 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da cistaci nisu problem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
moma95
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2012
Poruke: 124
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Sre Nov 28, 2012 12:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko god da ti je ubiljen aq ni jedna ti kozica nece priziveti sa tim ribicama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bakibgd
Akvarista



Registrovan: 20 Sep 2011
Poruke: 78
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 28, 2012 7:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U akvarijumu od 80 litara imam 10tak crnih i albino tetri u zbiru, 5-6 limun tetri(koje su uzasno prozdrljive i samo cekaju da uleti neka hrana Razz) i nekih 7-8 neonki + cistaci... Sto znaci tetre sve u svemu, i naravno kozice sa njima... Veci primerci se slobodno setaju po akvarijumu, ali zato nema ni traga prinovi osim nesto u spoljnom filteru...Ali zato ribe odlicno napreduju, ziva hrana je cudo hehehehh
Mada ako je dobro ubiljen akvarijum ne bi trebalo da bude puno problema.
To je moje iskustvo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice gotika Tražnja 4 Ned Nov 27, 2022 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakura kozice m.vlacina Ponuda 1 Čet Sep 22, 2022 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red sakura kozice Zivadin Tražnja 0 Sub Avg 06, 2022 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License