Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 moli mi se koti na 21 dan Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dundolina
Akvarista



Registrovan: 17 Okt 2012
Poruke: 66
Lokacija: Doboj

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2012 2:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pratim već nekoliko okota black molly i mogu zaključiti da mi se koti na 21 dan.Prošli put kad sam je pratila ,čitajući po forumo svi su rekli oko 30-35 dana.Ja sam se držala toga ali sam u jednom momentu primijetila da joj je stomak manji ,al sam mislila da se bila najela.Tako da se okot razvukao na 42 dana.Međutim kad se juče iznenada okotila ubijeđena sam da mi se i prošli put okotila na 21 dan zato joj je stomak bio manji i poslije opet za 21 dan,zato je meni ispalo da se to razvuklo na 42 dana.Ne znam koliko ima malaca jer su zajedno sa njenim prošlim okotom starim 3 sedmice i gupikama starim 10 dana.Onako brzinski koliko mogu prebrojati oko 15-ak.Nadam se da će ovo nekome pomoći.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2012 2:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

dundolina
Akvarista



Registrovan: 17 Okt 2012
Poruke: 66
Lokacija: Doboj

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2012 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sorry ipak ću morati da demantujem samu sebe.Nakon detaljnog pregleda aq ,ustanovila sam da mi se nije okotila molly,već ksifo,bar mislim da je ona.Nema više stomaka a i malci su onako providni dok su kod moli bili crni ,osim 2 koja su bila siva
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crayfish :)
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Maj 2011
Poruke: 92
Lokacija: Beograd - Karaburma

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2012 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

keke znaces sta su tek za koji dan Laughing

mala sala, sve najbolje tebi i ribicama koje god da su vrste Bravo

koliko imas odraslih u akvarijumu kad je tolika guzva??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dundolina
Akvarista



Registrovan: 17 Okt 2012
Poruke: 66
Lokacija: Doboj

PorukaPoslao: Pet Dec 21, 2012 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nije mi gužva u velikom,imam 9 ribica i jednog ancija čistača,a u malom sad ima oko 44-45 od 3 ribice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 22, 2012 12:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi legenda kad si ih i brojala Smile Nemoj se puno opterecivati koliko ribi treba vremena da se okoti, znas od prilike i to je sasvim dovoljno. Zarobices se sa ribama pa neces znati sta ces s njima.
I pored sve danasnje tehnologije ne pogode bas ni zena kad treba da se porodi Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
trna88
Akvarista



Registrovan: 20 Avg 2012
Poruke: 77
Lokacija: BeoGrad

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dundolina samo ti prati pusti ti Boki sta prica Very Happy Ja pravim moli jednu i evo vec 4x za redom na oko 30 dana izbacuje, juce sam dobio od nekog uzgajivaca ribica da je moguce da i preskoci nekada ili da ne bude svaki mesec, vrlo lako moze i 9x u godinu dana.... Smile Samo napred, ja upravo gledam kako izbacuje ali i kako u akvarijumu gde su ostale njene starije bebe iste te jedu novu bracu i sestre Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dundolina
Akvarista



Registrovan: 17 Okt 2012
Poruke: 66
Lokacija: Doboj

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam sinoć prebacila u zajednički aq 10 beba od b. moli ,danas im je tačno 28 dana,možda imajo cc 1,5 cm a možda i malo manje nzm,niko ih ne dira ,a u velikom su mi moli,ksife i gupike.
Boki pokušavala sam prebrojati ali brzo plivaju.Ne znam kako vama uspije slikati,ja kako god uslikam iz nekog ugla,dobijem samo nekih 4,5 na jednoj slici,ako slikam odozgo,budu toliko sitne da se ne prepoznaju,...
Prosto sam se zarazila ovim ribicama i mogla bi sate i sate gledati u njih,a dok nisam pronašla ovaj forum samo sam im ubacila hranu i to je bilo to.
Očekujem okot ove moli ,čije sam malce prebacila u zajednički aq i još jedne gupike.
Čak sam na poklopac aq zalijepila listić na koji ispisujem kad se koja koti i koliko,pozzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 7:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dundolina ::

Čak sam na poklopac aq zalijepila listić na koji ispisujem kad se koja koti i koliko,pozzz

Imam/imao sam slican listic sa evidencijom, od kako sam napunio jos jedan manji akvarijum malcima, a u vecem imam 5 zenki gupi koje se kote svaka po jednom mesecno... ne ide mi nesto brojenje! Smile Zelim i tebi uspeha! cestitka fish riba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Maslinasto zeleni moli goran012 Ribe 0 Sre Jun 30, 2021 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black moli m.vlacina Tražnja 1 Pet Jun 04, 2021 8:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zut moli jedno oko mu nesto uvecano goran012 Početak u akvaristici 4 Pon Nov 09, 2020 9:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License