Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bibby nano Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bibby
Akvarista



Registrovan: 02 Apr 2012
Poruke: 27
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad je još lepši Cool Biće slika čim se dočepam foto-aparata. Otišao je kod moje drugarice koja se veoma lepo brine o njemu. Anubije lepo napreduju, mahovine takođe, anci živ i zdrav, a uskoro će se useliti i par mojih koza (čim uspem da uhvatim nekoliko Rolling Eyes ). Sunđer filter je zamenjen hang on-om i nabavila je lampu za nano akvarijume. Sve u svemu, bolje je nego što sam očekivala jer od algi nema ni traga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 4:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E super, jedva cekamo fotke Smile

Ajde usput fotkaj i tu lampu, da vidim sta je u pitanju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bibby
Akvarista



Registrovan: 02 Apr 2012
Poruke: 27
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 2:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

‚Dok sam dočekla foto-aparat, stara postavka u novom domu je rasturena. Sa dobrim razlogom, jer je zamenjena jednom u mnogo većem staklu Very Happy U međuvremenu sam formirala novi iste litraže, sa namerom da bude kozicarijum.

Od opreme je tu hang-on filter, grejač i neonka od 8 w.

Od bilja:

Cabomba caroliniana
Anubias barteri petite
Cladophora
Pistia
Lemna minor
nešto mahovine i Microsoruma u pokušaju

Od faune:

Kozice
Ancistrus šlajer
Kuhli kuhli x3
Malezijci
Ramshorn puževi
Barski puževi


Image

Image

Kuliške čekaju večeru (slika je mutna jer ih je nemoguće uhvatiti u miru)

Image

Koze kao koze... Very Happy

Image

Image

I večera!

Image

Image

Image

Image

Eto toliko, čekam predloge i kritike Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 9:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Donela si nam sneg Very Happy

Svidja mi se jer odaje neki smek divljine. Malo mi to kamenje bode oci, ne toliko sto je malo "krupno" nego sto ga je mozda malo vise, ali to je vise do mog ukusa.

Meni je zao prve postavke, mnogo mi se svidjala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 10:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo tako - to krupno kamenje mi se cak i svidja, ali ga ima previse.
Inace super izgleda!!! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bibby
Akvarista



Registrovan: 02 Apr 2012
Poruke: 27
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 1:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I meni je žao stare postavke, pogotovo što nisam imala priliku da je slikam u punom sjaju.
Krupno kamenje ustvari i nije toliko krupno, ali kad bolje pogledam, na fotkama stvarno tako deluje. To mi je jedino praktično rešenje za kulije, koji su tu privremeno dok se potpuno ne sredi veliko staklo. Ako bi bio samo sitan šljunak, verovatno se više nika ne bi videli Laughing
Sve je to još uvek u fazi razvoja. Treba da nađem dobru spot rasvetu da bi cabomba mogla da napreduje, a da nana ne bude na direktnom udaru svetla. Razmišljam o tome, ali me finansije puno koče.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 4:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni lepsa nova postavka Smile
i bas mi to kamenje daje neki osecaj divljine... dja mi se... cak sam i ljubomoran sto ja ne umem da poslozim bilje i panjeve u mom tako lepo... nego nabacano sve s brda s dola...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 5:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bibby ::
Krupno kamenje ustvari i nije toliko krupno, ali kad bolje pogledam, na fotkama stvarno tako deluje.

U nano akvarijumu, sve je krupno Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bibby
Akvarista



Registrovan: 02 Apr 2012
Poruke: 27
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 5:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chikavili ::
U nano akvarijumu, sve je krupno Very Happy

Istina. Razmišljala sam čak da jedan deo prednjeg plana oslobodim i posadim marsileu, pošto u velikom ne može da opstane od korija. Ali prvo bih morala da sredim to svetlo.
@nsmali: Hvala, baš divljinu i želim da postignem Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nano cube ideja, upomoć Nerd Početak u akvaristici 23 Uto Avg 15, 2023 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali akvarijum NANO TANK Kacica Početak u akvaristici 11 Sre Mar 15, 2023 5:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nano reef - početak sage Mixerlo Morski Akvarijumi 48 Sre Jan 15, 2020 4:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nano reef LazarZ1 Morski Akvarijumi 10 Ned Dec 29, 2019 2:00 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta za nano(diy ili fabricka) LazarZ1 Oprema u morskoj akvaristici 4 Sub Dec 14, 2019 1:37 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License