Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest borca by JazakVoda Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Čet Dec 27, 2012 2:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema veze,svakako ce oboje ikru da smeste u gnezdo,bez obzira sto nije na stiroporu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 27, 2012 2:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

JazakVoda
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2012
Poruke: 102
Lokacija: Srbija

PorukaPoslao: Čet Dec 27, 2012 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

decky ::
Nema veze,svakako ce oboje ikru da smeste u gnezdo,bez obzira sto nije na stiroporu

Okej i kad da pustim zenku? Sta ti kazes?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Čet Dec 27, 2012 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ..... ako mislis da je gnezdo dovoljno veliko, ALI budi u pripravnosti ako krenu da se tuku,ODMAH vadi zenku,pa nakon dan dva opet je ubaci. Ali,obzirom da je muzjak napravio gnezdo i da je zenka dobila vertikalne linije,znaci da su oboje spremni za mrest. I OBAVEZNO foto aparat ili mobilni nek ti bude pri ruci da ovekovecis taj trenutak,jer mrest boraca je pravi ugodjaj,lepse parenje - mrest nisam video od parenja boraca Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Čet Dec 27, 2012 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako zenka ima pruge a muzijak gnezdo... nema tu problema..
gnezdo ide ispod i oko stiropola to je normalno Smile
ako nisi do sada, ujutru pusti zenku... ali budi prisutan, gledaj... kada zavrse posao zenku moras izvaditi... srecno! svidja mi se ovaj par sto si izabrao, narocito zenka... muzijak i obican VT ali za pocetak dobar... samo napred!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
JazakVoda
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2012
Poruke: 102
Lokacija: Srbija

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pustio sam danas zenku, muzjak ju je malo motao, ali nista vise. On popravlja gnezdo a zenka je u drugi kraj akvarijuma. Evo i snimka: http://www.youtube.com/watch?v=LzCUhgK1Dhw
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
JazakVoda
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2012
Poruke: 102
Lokacija: Srbija

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas poslepodne sam legao malo da se odmorim, i kada sam ustao oko 3 pogledao sam borce i oni se mrestili... Smile
Prvih pola sata zenka nije izbacila ikre, ali posle kad je pocela... Mislim da ima vise od 50. Muzjak je odmah stavljao u gnezdo, a kasnije je i zenka pomagala. Gledao sam, nije jeo ikre. Sad sam izvadio zenku i stavio temperaturu na 30 stepeni. Muzjak i sad popravlja gnezdo...
Image

Image
Zenka kupi ikre...

Image
...pa je i muzjak poceo...
Image
Muzjak popravlja gnezdo.
Image

Sad imam veliki problem oko hrane... Ja sam kupio smrznutu artemiju, ali nisam znao da to ne valja. Drugu hranu nemogu da kupim, jer ne prodaju nigde... Zvao sam 4 prodavnice i nigde nema artemije, ni slicnog. Znam da prvih par dana se hrani zumancem, ali posle sta cu? Cekam pomoc!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ch.e.d.a.
Akvarista



Registrovan: 07 Jun 2012
Poruke: 91
Lokacija: Irig

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas kod glavnog sponzora foruma artemije u malom pakovanju,ali moras da je izlegnes,ako narucis mozda stignes na vreme sve.Uzmi i mikrocrve ako mizes da nadjes.Eto kad se zuri i ne cita...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
JazakVoda
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2012
Poruke: 102
Lokacija: Srbija

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 8:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ch.e.d.a. ::
Imas kod glavnog sponzora foruma artemije u malom pakovanju,ali moras da je izlegnes,ako narucis mozda stignes na vreme sve.Uzmi i mikrocrve ako mizes da nadjes.Eto kad se zuri i ne cita...


Ko je glavni na forumu? Da mu javim sto pre... poz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ch.e.d.a.
Akvarista



Registrovan: 07 Jun 2012
Poruke: 91
Lokacija: Irig

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 8:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aquashop,imas baner gore.Inace oni su online prodavnica,naruci i poslace ti.Samo ne znam koja je minimalna cena za slanje.Na pp sam ti poslao link...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zvrle
Akvarista



Registrovan: 22 Feb 2012
Poruke: 307
Lokacija: Sokobanja

PorukaPoslao: Sub Dec 29, 2012 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo, lepo JazakVoda, uspeo je mrest. Sad se baci na spremanje hrane da bi ocuvao sto vise i nemoj da gasis svetlo sada.
Obavestavaj kako ide ! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Sub Dec 29, 2012 12:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prdivno jazak,zelim ti da se sto vise malaca izleze Wink samo guraj napred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Sub Dec 29, 2012 2:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imas ti vremena... dok se izlegu 1 dan, pa dok proplivaju 1,2... pa prvi dan zumance... sve u svemu imas 3 dana da pocnes sa artemijom... sto pre pocnes to bolje... mali je jedu i rastu...posto ti je mrest uspeo i ako mali prezive prvih 2 nedelje... pocni da razmisljas o prostoru... TO JE NAJVECI PROBLEM... gde za dva, tri meseca sa mladim muzijacima... jer cim primetis da neka musko odvojis i bukvalno za 7 dana on postane lepotan... a zenek ostavljas i ne odvajas... one uspostave neki red i ne tuku se... ali ne dodajes nove niti kada je jednom odvojs ne vracas... SRECNO.. javljaj i slikaj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
JazakVoda
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2012
Poruke: 102
Lokacija: Srbija

PorukaPoslao: Sub Dec 29, 2012 10:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Svima!

Svetlo nocu nisam ugasio, danas uvece oko 00:00 ce proci 36h, pa cu videti malisane, ako sve bude u redu. Muzjaka cu onda izvaditi i ukljuciti vazduh.
Artemiju sam narucio preko net-a ali neznam za kad cu dobiti zbog Nove Godine. E sad opet imam neka pitanja:
- Ako se izlegnu danas, posle koliko sati da im dam prvo zumance? Koliko puta na dan? Samo prvi ili moze prva dva dana?
- Kasnije koliko nedelja se hrani artemijom?

Hvala jos jednom Svima, i cekam odgovore... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
JazakVoda
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2012
Poruke: 102
Lokacija: Srbija

PorukaPoslao: Ned Dec 30, 2012 1:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo postavio sam i snimak mresta... http://www.youtube.com/watch?v.....e=youtu.be
Mali se jos nisu izlegli, neznam zasto. Vec je proslo vise od 48 sati...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 30, 2012 2:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fenomenalan snimak, svaka cast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Voda Borca vuce ka povrsini EmEmily Bolest 3 Uto Jul 11, 2023 2:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su ovo zenke borca? Maridza Ribe 4 Pet Jul 07, 2023 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Čudno ponašanje borca mužjaka i ženke? Maridza Ribe 0 Uto Jun 13, 2023 6:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Blede krljušti borca. Zmaj Bolest 0 Sre Jun 23, 2021 6:53 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License