Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Savet za usisavanje viska hrane sa dna Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
katarinajsmiljanic
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2013
Poruke: 13
Lokacija: Požega

PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pomagajte sa cime da usisam visak hrane sa dna rekli su mi da je poguban za diskuse Embarassed Embarassed Imam nekog kineza uzasan je samo me izludjuje sta predlazete
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 12:17 am Snimi Poruku Nazad na vrh

vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 12:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

malo procesljas potragu i pronadjes "ovo":

http://www.akvarijum.org/forum.....t1417.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
katarinajsmiljanic
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2013
Poruke: 13
Lokacija: Požega

PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, videla sam to ali malo mi je komplikovano to da pravim a i nemam pumpu pa sam htela neki gotov koji je isproban i kvalitetan Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaICQ broj
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas gotova resenja razna.
Na primer, najjeftinije resenje je upravo ono sto je nikouro koristio u svom usisivacu iz te teme - vakuum crevo za usisavanje akvarijuma.
Imas i skupljih (firmiranih) slicnih resenja koja nisu nista delotvornija od ovog najjeftinijeg.
A imas da kupis i gotove usisivace poput ovog koji je nikouro napravio, ako te bas mrzi da pravis - samo sto ti i za njih treba vazdusna pumpa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 3:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Katarina, najjednostavniji način ti je da kupiš metar i po creva za zalivanje, pa kao kad pretačeš benzin. Jedan kraj približiš pesku, pa da vidiš kako crevce usisava. Smile To ti je najjednostavniji način. Nemoj da praviš, niti da kupuješ razne skalamerije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
katarinajsmiljanic
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2013
Poruke: 13
Lokacija: Požega

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2013 12:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, jako ste ljubazni shvatila sam da treba da odustanem od kupovine vec sa crevom pa istakanje...slatko ste me i nasmejali (...kao kada pretaces benzin....-da, da, sto ne ukapirah pre imam dosta iskustva sa benzinom)HVALA....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaICQ broj
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2013 12:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eh, ko od nas nema iskustva sa benzinom? Živele devedesete! U to vreme ko se nije, bar deset puta dobrano nagutao benzina nije bio bizmismen. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
katarinajsmiljanic
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2013
Poruke: 13
Lokacija: Požega

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2013 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvi si naleteo do vraga sa usisivacem uginuo mi diskus.....so sad...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaICQ broj
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2013 1:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam diskusaš, ali ono što znam je da moraš da uzmeš mrežicu za vađenje ribica, ili onoga što je od njih ostalo, i izvadiš posmrtne ostatke. Pa, verovatno moraš da isproveravaš sve parametre vode. Pitaj nekog diskusaša. Ja sam što se tiče toga teletabis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2013 1:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čekaj bre, imaš diskuse u akvarijumu, a tema ti se nalazi u odeljku za početnike?! Ti nešto ne štima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
katarinajsmiljanic
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2013
Poruke: 13
Lokacija: Požega

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2013 1:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma pusti...odosmo predaleko a tema je bio usisivac sada ce nas napasti sto ovde komentarisemo ribe al morala sam nekome da se pozalim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaICQ broj
Karadjozbg
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2013 1:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolji usisivaci hrane sa dna su corydorasi... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2013 1:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otvori svoju temu, i predstavi svoj akvarijum. Btw, moje saučešće. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
katarinajsmiljanic
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2013
Poruke: 13
Lokacija: Požega

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2013 1:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala!!! Sad Sad Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaICQ broj
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2013 3:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Karadjozbg ::
Najbolji usisivaci hrane sa dna su corydorasi... Wink

Jesu dobri, ali nisu najbolji. Pojesce ostatke od hrane i druge organske otpatke, ali nece jesti izmet drugih riba, kao ni svoj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Savet o nutrijentima Panta1991 Biljke 0 Ned Maj 23, 2021 12:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe - Savet Milan Bakic Filteri i pumpe 5 Uto Feb 09, 2021 1:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License