Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Časopis o Akvaristici Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
alex21
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2010
Poruke: 65
Lokacija: Avalon

PorukaPoslao: Pet Jan 11, 2013 7:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li kod nas u Srbiji postoji neki časopis o akvaristici?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 11, 2013 7:06 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 11, 2013 7:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne postoji.

Ponekad ima nesto malo u Zov-u, ali uglavnom zanemarljivo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Daka
Akvarista



Registrovan: 22 Dec 2012
Poruke: 133
Lokacija: N.S.

PorukaPoslao: Pet Jan 11, 2013 9:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima i nekih gde ima nesto o ribama i njihove slike,ne o akvaristici, zovu se MAXIM i CKM Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Jan 11, 2013 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas je u jednoj emisiji Dobrica Erić komentarisao kako knjige sve više gube značaj zbog sveprisutnosti interneta. Zamisli kakva je situacija sa časopisima? Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jan 11, 2013 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo tako kako je gospodin Dobrica Eric rekao.


Poslednji izmenio Bojan dana Pet Jan 11, 2013 11:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Daka
Akvarista



Registrovan: 22 Dec 2012
Poruke: 133
Lokacija: N.S.

PorukaPoslao: Pet Jan 11, 2013 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad covek objektivno razmisli, bez obzira koliko smo mi zaludjeni ovim hobijem, on je ipak redak i nema nikakvog ekonomskog i bilo kog drugog razona za izdavanje nekog casopisa o akvaristici kod nas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 11, 2013 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedan od najstarijih americkih nedeljnika "newsweek" je prestao da izlazi u stampanom izdanju. Ostalo je samo internet izdanje.
Sta mislite kako ce svi da zavrse.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
alex21
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2010
Poruke: 65
Lokacija: Avalon

PorukaPoslao: Sub Jan 12, 2013 12:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znači samo digitalno Smile
Šteta...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Šan
Akvarista



Registrovan: 13 Avg 2013
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 15, 2013 3:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvinjavam se za dizanje teme, ali postojao je ranije jedan časopis, mislim da se baš "Akvaristika" zvao, i izlazio je nekoliko meseci samo. Pre nekih 6-7 godina, ako ne i više. Videću da iskopam neki primerak ako imam, selio sam se dva puta od tada. :/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
renatofil
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2013
Poruke: 40

PorukaPoslao: Ned Dec 15, 2013 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stručan časopis ili knjiga je za mene prava stvar. Ovo sve na internetu je dobro, informacija je puno, iskustva iz prakse, ali nepregledno. Kada uzmem knjigu točno mogu pronaći što želim.
O akvaristici imam 5-6 knjiga, te ih ljubomorno čuvam.
Ima nekih koje su starije izdanje i pomalo je smješno sada čitati kako se ne može uzgojiti ovo ili ono, ali onda mora uskočiti inetrnet. Meni osobno bi bilo draže da mogu kupiti negdje knjigu novijeg izdanja s novim iskustvima i saznanjima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početnik u akvaristici Aleksandar193 Početak u akvaristici 22 Ned Apr 30, 2023 4:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povratak akvaristici Uros1999 Početak u akvaristici 0 Čet Jan 26, 2023 3:45 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 112 litara (80x40x35) - prvi put u ak... mekses Akvarijumi 20 Sub Feb 26, 2022 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skroz novi u akvaristici BogdanM Upoznavanje 0 Sre Nov 24, 2021 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Jos jedan povratnik akvaristici fobos Početak u akvaristici 2 Čet Jun 11, 2020 2:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License