Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zujanje pumpe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 4:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam neku jeftinu pumpu za vazduh i kao sto naslov kaze ina zuji i vibrira zamotam je u neku krpu opet isto, jos sam svasta radio stavljao sundjer ispod nje.... (keva oce da je izbaci kroz prozor) e a kad je iskljucim i ohladi se onda normalno radi, sad dal da kupim neku malo kvalitetniju pumpu ili ce svaka pumpa posle nekog vremena da zuji?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 4:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 4:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nadi ima ovde na forumu kako se resava taj problem sa zujanjem pumpe!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
flopsky
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 191
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako je stara moguce da se gumica u njoj izlizala, mada ako je neka kineska ona onda ce svakako da zuji, ja imam Atman , kad kupovao rekli su da je kvalitetna ali se cuje zujanje, imas one sto su tise ali su dosta skupe, neces moci ovu 100% da utisas, stavi ispod nje krpu neku i navikni se na zujanje, a prouci i ovo
http://www.akvarijum.org/forum.....t7729.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 4:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala flopsky na tu temu sam mislio kada sam mu rekao !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


kupis ovu,potopis u filter i nista ne cujes drugo sem musice u sobi koja leti...nije skupa 350-400 din
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
valerian
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 26 Nov 2012
Poruke: 5
Lokacija: vinca

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Covek pise o vazdusnoj pumpi!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 5:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vorens!! opet si pio vodu iz akvarijuma?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam da pise o vazdusnoj,ali ako ima tolike probleme nek baci tu vazdusnu i kupi ovu potapajucu,nece cuti nikakvo zujanje..nije skupa a resice mu problem..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
flopsky
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 191
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 5:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@vorens i to mu je korisna stvar, pogotovo bas ta sa ovim crevom sto stoji iznad povrsine vode, tako ce da ima 2u1 - i pumpu u filteru i aeraciju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
teletec
Akvarista



Registrovan: 20 Jan 2012
Poruke: 65
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 7:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam moju champion pumpu za vazduh ubacio u manju kartonsku kutiju,a u kutiju sam pre toga ubacio dosta nekog starog sundjera, ispod pumpe, sa strana i odozgo.
Zatvorio kutiju i oblepio sirokom padobranskom trakom,zvuk se utisao bar za 50%.
Naravno ostavio izlaz za crevo i strujni kabal.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
Milos987
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2012
Poruke: 101
Lokacija: Grdelica

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupis 5m takog creva za vazduh i pumpu izbacis na terasu.
Naravno, pod uslovom da imas gde da je ukljucis.
I naravno, u igri je i opcija bez kupovine creva a sa izbacivanjem pumpe preko terase. Very Happy Kupis novu i vozdra.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Jan 17, 2013 9:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a sta mislite na opciju kupis 50 m kabla odneses pumpu kod komsije dupla korist necujes pumpu kako zuji a i trosis komsijinu sruju !!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Čet Jan 17, 2013 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to sam hteo da pitao oce svaka zujati posle nekog vremena ili ove recimo kvalitetnije nece?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Čet Jan 17, 2013 5:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka vazdusna pumpa posle nekog vremena postaje bucna,popuste gumeni diktunzi,mebrane...najbolje ti je da kupis ovu potapajucu pumpu i ubacis je u filter i zavrsis posao,ne cuje se nista...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Pet Jan 18, 2013 2:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam atmanovu pumpu zamenio sa sobo pumpom,nekom plavom providnom za 350 din.Ima mnogo bolje,tj mekse gumene nozice od atmana tako da su vibracije manje,tisa je dosta za sada( imam je 3 meseca),a cini mi se da joj je membrana elasticnija i od kvalitetnije gume.Inace atmanovoj pumpi je pukao poklopac od vibracija,ima izuzetno krut kabl koji prenosi vibracije na sve sto dodirne,dok sobo ima malo kraci kabl nego sto bi trebalo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Izbor pumpe za veci akvarijum Yaesu Filteri i pumpe 5 Uto Apr 27, 2021 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe - Savet Milan Bakic Filteri i pumpe 5 Uto Feb 09, 2021 1:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zamena kabla kod potopne pumpe nikouro Uradi Sam (DIY) 12 Pet Nov 20, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Wave maker tj. stream pumpe Jande Filteri i pumpe 2 Čet Nov 12, 2020 12:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem potopne pumpe laky_kg Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jun 20, 2020 9:23 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License