Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kribenzisi se ne razmnozavaju Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Pet Dec 14, 2012 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po meni ovo je muzijak
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 14, 2012 9:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Neca1221
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Jan 2012
Poruke: 104
Lokacija: Konjarnik

PorukaPoslao: Sub Dec 15, 2012 12:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jojjj boki 013 sto ti jel lep ovaj tvoj kribenzis !!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sub Dec 15, 2012 1:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A koliki ti je akvarijum za ta 2 muzjaka ? Nema sanse ni da imaju oba jarke boje... Vecito neko dobije po usima Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
boki 013
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 183
Lokacija: pancevo

PorukaPoslao: Sub Dec 15, 2012 5:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa bili su u 50l, i od skoro su u 250l, sami, mislio sam da su par ali izgleda da nisu
inace ovaj lepsi juri ovu drugu ribu ima zelju za mrestom mota se okolo namesta ... , prvo sam mislio da zenka nije spremna za mrest ali kad je pocelo da joj raste gornje peraje sve sam vise sigurniji da imam dva muzijaka
postavio sam oglas za razmenu mozda ima neko zenku
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Pon Jan 21, 2013 5:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Planiram da razmnozim borce a da kribenzise stavim u mjesoviti akvarijum.
Plan mi je da zenku stavim u rmestilicu a muzijaka u akvarijumu da mi senebi oparili u mjesoviti akvarijum,pa ako vidim da su mi se u medjuvremenu oparili borci onda da zenku pustim u akvarijum.Sta mislite o tome?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
dzony6
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 26 Jul 2011
Poruke: 46
Lokacija: Beograd/Banjica

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da to ne bi trebao da radis.Kribovi su teritorijalni ribe, a ipak borac je borac, pogotovu sto bi zenku mucio u maloj mrestilici.Ja to ne bi radio Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 12:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hitno mi treba neki savet.
Prvo sam pogledao u kokos od kribenzisa ima li sta,i ucinilo mi se da nema nista.
Posto hocu da razmnozim borce ja kribenzise krenem da prebacujem u drugi akvarijum,i prebacio sam ih alipogledam opet slucajno u kokos i vidim da imaju par komada ikre.
Vratim ja kokos i kribenzise u akvarijum i borce ostavim za posle dok mi ne kazete vi sta da radim.
Ikra je bila bele boje,koliko sam ja shvatio trebala bi da bude narandzasta jeli tako?
Znaci propao mrest?
Pa hocu li ih ostaviti posle ovog tumbanja i stresa sto sam im ucinio jos malo ili da ih stavim u drugi akvarijum i pocnem sa borcima?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 1:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da bi trebalo da se odlucis sta hoces i sta ti je prioritet ako vec nemas uslova da probas izmrestiti i jedne i druge u suprotnom samo stresiras ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa neznam koja mi je draza
Ove dve ribe su najdraze,Preko 2 meseca sam drzao kribenzise zajedno i bas sad da mi se stare.
Neznam,iskreno sumljam da sad kad sam ih istraumirao ce biti nesto.
A ikra koja je bela,jeli to dobro?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gari1809
Akvarista



Registrovan: 06 Jun 2010
Poruke: 138
Lokacija: beograd, brace jerkovic

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Delim isto misljenje sa nemanjom mislim da su obe zenke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlucio sam se za borce,dali svetlo treba ostaviti preko noci da borac vidi zenu ili ne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Sre Jan 23, 2013 4:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas u 19h pustam zenku kod muzijaka,dali smem da ih hranim pre 19h ili posle?
Dali nocas treba biti upaljeno svetlo?
gnezdo je predivno napravio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Sre Jan 23, 2013 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pusteni su zajedno.
U pocetku su se samo gledali i polako muzijak se sve vise priblizava ali zenka bjezi.
Sta da radim ako se ne opare do kad ne odem da spavam?
Hocu li je maci i hocu li upaliti svetlo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2013 6:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oboje su u akvarijum zajedno,muzijak je juri a ona stalno bezi.
Imate li neki savet?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefan_NS
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2013 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....t2919.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kribenzisi Deagle14 Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 16, 2019 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kribenzisi za algare zlatnozrno Arhiva Malih Oglasa 6 Čet Maj 31, 2018 3:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kribenzisi Dare021 Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Sep 20, 2016 1:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kribenzisi i Kongo tetra Jecconi Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jun 18, 2016 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kribenzisi ccmuva Razmnožavanje 4 Sre Maj 25, 2016 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License