Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 My guppy Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Ned Apr 04, 2010 6:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojane vidim da ima ogroman broj gupika, pa me zanima koja je litraza ovih akvarijuma? I koliko bih ja mogao da drzim gupika u svom aq od 60 litara sa par cistaca,staklara i ksifoa?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 04, 2010 6:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 04, 2010 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uf, kod mene su skoro u svim akvarijumima gupike. Kod sebe, hm, pa ubaci jedno 5 maksimalno. Ne trebas preterivati s njima jer ce se same namnoziti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Apr 08, 2010 9:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel prodajes gupike bojane?Koja je cena?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Apr 08, 2010 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa imam nesto nalagerovano Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Apr 08, 2010 10:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ajd na pm sta imas i cene hm..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
tasa13
Akvarista



Registrovan: 03 Apr 2010
Poruke: 254
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pet Apr 09, 2010 12:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bas su lepe!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Maj 02, 2010 5:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poceli radovi na stvaranju necega. Jeste da ce potrajati ali u tome jeste car. Jedna je zenka vec bila uparena s nekim drugim muzjakom pa se okotila greska ali ostalo je njih nekoliko koje tek treba da imaju prvo parenje, nadam se.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam nesto malo pratio neke mlade ribe i gledao koje treba izbaciti iz akvarijuma gde su mlade u akvarijum za malo vece, dakle iz zabavista u skolu Smile i bas sam iznenadjen s nekima kako lepo izgledaju. Nisu jos za slikanje jer se muzjacima nije skroz rep oformio ali cu definitivno u jedan akvarijum samo da stavim muzjake koji su mi lepi i interesantni za mozda neka dalja razmnozavanja. Kad budu spremni za slikanje bice i slika...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Maj 11, 2010 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uspeo sam nesto uslikati. Slike nisu nesto spacijalno a cim mi se bude dalo okacicu ih tj. prvo moram da se nakanim da prebacim s digitalca Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Maj 16, 2010 10:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo par slika od neki dan. Nisam sve uspeo uslikati ali ostale drugom prilikom.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
chepik
Guppy Guru



Registrovan: 19 Feb 2010
Poruke: 115
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Uto Maj 18, 2010 8:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Shta radi moja gupika u tvoi akwarium Smile Smile Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dragan_Mk
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2010
Poruke: 54
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Uto Maj 18, 2010 9:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mn lepe gupike Bojane! Najvise mi se svidja onaj muzjak na sedmoj slici Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Maj 19, 2010 12:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@chepik

Nije to ta varijacija, ovaj moj vodi poreklo od mikarifa a kao mlade ribe bude svetle dok ovaj tvoj verovatno je bio taman kao mali (imam takve varijacije).
Do sada nisam ostavljao ni jednog muzjaka medju maticne ali sad razmisljam da mozda ostavim jednog cisto da vidim kako izgleda kad skroz naraste pa mozda mu i nadjem neku zenku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jun 30, 2010 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedan video lepotana Smile

[youtube:9d7ee1cd18]http://www.youtube.com/v/LAEDCipAkLE[/youtube:9d7ee1cd18]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Sre Jun 30, 2010 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam ni sumnjala, IZVANREDAN momak(a i cura koja se tu "šeta")! cestitka cestitka A kad će slike što si obećao? Čekamo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy zenke! Nikola00 Na poklon 1 Uto Dec 07, 2021 5:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy muzijaci Nikola00 Na poklon 1 Pet Dec 03, 2021 3:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy ženke na poklon Ayrton Na poklon 2 Sre Nov 17, 2021 11:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy pomoc DexMax Početak u akvaristici 1 Sre Okt 06, 2021 7:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License