Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 I posle meni kaze da preterujem. :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
GoranVrsac
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2012
Poruke: 156
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Juce devojka sredjivala cipelarnik i poredjala par svojih cipelica i naravno uslikala. Smile Ja nisam mogao odoleti a da to ne podelim sa Vama. Kada sam joj rekao da cu kupiti par kg kamena za reef ona je rekla "Gorane stvarno preterujes" Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

GoranVrsac
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2012
Poruke: 156
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slika govori vise od reci Smile

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste, Gorane, stvarno preterujes...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gypilover
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2013
Poruke: 38
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

razumem te druze ahhahahahhahahaahh Smile))))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moraces da joj kupis barem jos dva para cipela kojih nema pa onda razmisljaj o 1 kg kamena..haha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogao si da kupis Juwel za te pare! smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj stari mi je cesto govoro " zenska pamet je kratkog fitilj" Very Happy i ovo "Sine kada se budes ozenio i zena te nagovara na nesto pazljivo je saslusaj ali je nikad nikad ne poslusaj" Razz


Poslednji put izmenio uros dana Sre Jan 30, 2013 5:17 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ahahaha super spika izmedju vas dvoje Very Happy


Ima ti ukusa devojka, budi srecan Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da se ne lazemo mnogo mi je lakse da kupim par komada obuce nego da se natezem oko zivotinje koju zelim da kupim problem je sto uvek ali uvek i gde god da se krene zena nema sta da obuje , evo upravo dok ovo kucam prolazim kroz ovu frazu a zamislite koliko cipela posedujemo ako imamo dva akvarijuma, gekona, leminge, razne crve i bube a u planu je i zmija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

preterao si ga vala ona tek ima 16 pari bar na ovom snimku a ti hoces kamenje za akvarijum znam kako ti je moja zena cim pocne :JEL ZNAS STA SAM VIDELA; mene prode jeza odma zanam da cu biti laksi na neki dinar !ako i ti imas toliko pari patika evo ja ti placam pivo gde god hoces u bg !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
GoranVrsac
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2012
Poruke: 156
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cizme nije racunala. Smile Ja imam jadva dva para patika, jedne zimske, dva para cipela i to vucem vec neko vreme i ako sam radio u sportskoj radnji "Djak" Very Happy Drazi mi je akvarijum. Very Happy Odemo do jednog zoo shop da nesto pogledam i ono "Gorane vidi cincila kako je slatka" a ja sta cu, kupio. Kolika je sad mogao bi rukav za bundu da napravim. Samo jede i pravi buku Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima li ona nesto sa ravnim djonom ? ili manjum stiklama
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aha, carape Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Daka
Akvarista



Registrovan: 22 Dec 2012
Poruke: 133
Lokacija: N.S.

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 9:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Te high heels ona ustvari kupuje zbog tebe, a ne zbog sebe, kako ti nije jasno


Poslednji izmenio Daka dana Sre Jan 30, 2013 10:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene Daka: Los engleski
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shone Pa
Akvarista



Registrovan: 24 Jan 2011
Poruke: 305
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ko zna gde si ovo slikao Wink, ja Natasu video tri puta i uvek je bila u patikama , ma nemoguce... xexe
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nas dvoje se vratilo posle 10 godina.... nasdvoje Upoznavanje 0 Ned Sep 24, 2023 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc, uginula zenka gupike posle okota Nemanja99 Ribe 0 Ned Apr 26, 2020 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubias, Christmass Moss, Bacopa - os... boskonet Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Jan 01, 2020 4:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se samo meni ovo desava? Mrest ... Likan Početak u akvaristici 3 Ned Sep 22, 2019 5:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Posle 99 godina Baia Akvarijumi 78 Pon Feb 11, 2019 8:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License