Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest mojih ancistrusa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 11:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bacaj cele granule, izlomi na pola pa baci. Ja bih uradio sledece ili bi nabavio veceg muzjaka za tu zenku a drugi par izbacio, ili bih ostavio drugi manji par a zenku i izgladnelog izbacio ili bih nabavio veci akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 11:47 am Snimi Poruku Nazad na vrh

stefan94
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2013
Poruke: 11
Lokacija: Šid

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 11:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da joj nabavim muzijaka veceg tesko posto ona ima 13 cm arrazmisljao sam da muzijaka velikog resim i zenku a da uzmam jednu mladu zenku ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Jan 31, 2013 5:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stefan94 ::
Da joj nabavim muzijaka veceg tesko posto ona ima 13 cm arrazmisljao sam da muzijaka velikog resim i zenku a da uzmam jednu mladu zenku ...


Izvini ali ja bas ne razumem najbolje sta si napisao tj. sta zelis da uradis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefan94
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2013
Poruke: 11
Lokacija: Šid

PorukaPoslao: Čet Jan 31, 2013 5:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa muzijaka veceg od te zenke tesko.cu naci pa sam razmisljao da resim taj veliki par sto imam i da nabavim samo mladu zenku...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Danijel-CH
Akvarista



Registrovan: 01 Avg 2013
Poruke: 204
Lokacija: Villeneuve, VD

PorukaPoslao: Ned Dec 01, 2013 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta podrazumevate pod tim maticni par?

Ja sam imao zenku do sada i u novi akvarijum sam ubacio i zenku i muzijaka, obezbedio sam im pecinicu i to je sve sto ja mogu da uradim?

Akvarijum je 126l sa manado podlogom i biljkama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Dec 07, 2013 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pored dve "kucice" kokos i kupljena keramicka kucica moj Crni je odlucio da je najbolje da kopa ispod lava kamena i da time privuce zensku Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Dec 07, 2013 8:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a sad je i ona odlucila da vidi sta je on pravio ceo dan pa su zajedno naglavacke u rupi...pitam se da li ce potkopati ceo lava kamen pa da padne ili sta...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Danijel-CH
Akvarista



Registrovan: 01 Avg 2013
Poruke: 204
Lokacija: Villeneuve, VD

PorukaPoslao: Ned Dec 15, 2013 12:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U akvarijumu imam pecinicu u kojoj je muzijak obitavao da bi mu je posle preuzela banda od 7 Korija, posle toga je jadnik napravio sebi skroviste ispod panja, pa su mu opet Koriji preuzeli to. Nesretnik ispod kamena za skrivanje mladji iskopa rupu, da bi opet ova banda njemu uzela to mesto. Sad gledam cisti tamo izmedju dve grane prostor, pa ce mu verovatno opet ovi zauzet.

Sta da radim kukavac, ovako nikad nece bacit ikru...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Dec 15, 2013 12:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I da imas nekoliko sklonista, nekoliko muzjaka i nekoliko zenki, opet ne mora da znaci da ce baciti ikru Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Danijel-CH
Akvarista



Registrovan: 01 Avg 2013
Poruke: 204
Lokacija: Villeneuve, VD

PorukaPoslao: Ned Dec 15, 2013 12:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A zasto to?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Dec 15, 2013 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa jednostavno se "ne mirisu". Moj primer, imam 5 muzjaka i 2 zenke, mesta za skrivanje koliko hoces, pa nista... Isto tako, ako neko ubaci, na primer, 10 gupija ili 10 molija u akvarijum, opet ne mora da znaci da ce se razmnozavati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Danijel-CH
Akvarista



Registrovan: 01 Avg 2013
Poruke: 204
Lokacija: Villeneuve, VD

PorukaPoslao: Ned Dec 15, 2013 1:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E do mojega.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Danijel-CH
Akvarista



Registrovan: 01 Avg 2013
Poruke: 204
Lokacija: Villeneuve, VD

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2013 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zenka desno ima ikru?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vladica Arsic
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2013
Poruke: 97
Lokacija: Leskovac,Hisar

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2013 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bice prinove....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Danijel-CH
Akvarista



Registrovan: 01 Avg 2013
Poruke: 204
Lokacija: Villeneuve, VD

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2013 4:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne verujem posto muzijak ne ulazi u pecinu, a sad cak ne cisti zadnji deo panja koji se ne vidi. Mislio sam da ce tu radit sta, al slabo, sad je samo napred...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest Barbusa Tetrazone Aki1710 Razmnožavanje 0 Sre Apr 01, 2020 8:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License