Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bicikliziam! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 12:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam da li ste culi za slucaj od pre nekih 4 godine, zaboravio sam tacno u kom mestu, ali u Srbiji...
Naime, čovek vozio bicikl, proklizao mu točak i pao. Nije nikoga bilo u blizini, te je čovek sam ustao, seo na bicikl i nastavio vožnju dalje. Usput je svratio do bolnice na pregled, pošto je malo povredio leđa - više iz predostrožnosti nego iz neke realne potrebe.

S' obzirom da lekari moraju da prijave policiji svaki slučaj koji ima veze sa učešćem u saobraćaju, tako je i pošteni doktor prijavio ceo slučaj organima reda, koji su revnosno izašli na uviđaj i napisali izveštaj u kome je navedeno da je dotični svojom vožnjom bicikla ugrozio sebe i druge učesnike u saobraćaju.

Usledila je pravosnažna presuda lokalnog suda, kojom je čoveku naloženo da plati kaznu od 8000 dinara (da podsetim - ZATO ŠTO JE PAO SA BICIKLA!!!!!)
Sva sreća što je nakon njegove žalbe, odnosno tačnije - nakon interesovanja medija o ovoj presudi, ona preinačena u opomenu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 12:47 am Snimi Poruku Nazad na vrh

decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan98nbgd ::
Najdalje sto sam ja ikad isao u zivotu je od Novog Beograda do Iriga i nazad(ukupno 160-170km),iznenadio sam babu i dedu. Very Happy
Irig se nalazi u Sremu 14km od Rume.

jel ti bajs benzinac ili dizelas? Rolling Eyes Very Happy Wink Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 1:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

reventon ::
decky ::
Moja ruta je bila,mladenovac - kosmaj - mladenovc , mladenovac - arandjelovac - mladenovac,........ nije neka kilometraza, mladenovac - (okolna sela ) - mladenovac , ....... ,ali ..... ima dosta velikih uzbrdica,sto me je nekad onemogucavalo da vozim,nego "sjasem" sa bajsa i onda fino guranje Very Happy


Avalski put je odlican za voznju (naravno, mora da se pazi na kamione i autobuse) upravo zbog silnih uzbrdica i nizbrdica. Pre 2 godine, seo sam na bajs i krenuo Avalskim putem. Prosao Avalu, Tresnju, Ralju, dosao do Mladenovca, i njega prosao i dosao do Markovackog jezera. Tamo se iskupao i najeo...
Al zato kad je trebalo da se vratim nazad... Bajs nece da mrdne Laughing


KUKUUUUUUU ne mogu da verujem da si se brckao u onom smrdljivom jezeru Sad ali za kilometrazu,svaka cast,nije za zezanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 1:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa nije bilo smrdljivo Very Happy
I dno se videlo na metar i po dubine Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
D-KEE
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 1:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja najduza tura bila je Beograd - Sabac (autoputem) - kada sam se vracao iz Sapca
pandur na naplatnoj rampi (Simanovci): kuda?
ja: za Beograd
pandur: samo pravo Smile)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 7:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako opet naletis pored7kroz Šimanovce javi se Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
D-KEE
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 10:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo slike mog dvotockasa

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 11:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@revantion - ne secam se da je u poslednjih 15-ak god bila tako cista voda,jeste ranije,ali onda su poceli da ispustaju kanalizaciju u jezero,a i bacalo se sve i svasta. Posto su 3 sela blizu jezera,bacalo se cak i uginule zivotinje. Nikad necu zaboraviti prizor na Mladenovackoj televiziji,kada su radili reportazu o jezeru i u jezeru mrtva krava,sva naduvena,to je bilo pre 10-ak god. od tada se vise nisam kupao u njemu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 12:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chikavili ::
Ne znam da li ste culi za slucaj od pre nekih 4 godine, zaboravio sam tacno u kom mestu, ali u Srbiji...
Naime, čovek vozio bicikl, proklizao mu točak i pao. Nije nikoga bilo u blizini, te je čovek sam ustao, seo na bicikl i nastavio vožnju dalje. Usput je svratio do bolnice na pregled, pošto je malo povredio leđa - više iz predostrožnosti nego iz neke realne potrebe.

S' obzirom da lekari moraju da prijave policiji svaki slučaj koji ima veze sa učešćem u saobraćaju, tako je i pošteni doktor prijavio ceo slučaj organima reda, koji su revnosno izašli na uviđaj i napisali izveštaj u kome je navedeno da je dotični svojom vožnjom bicikla ugrozio sebe i druge učesnike u saobraćaju.

Usledila je pravosnažna presuda lokalnog suda, kojom je čoveku naloženo da plati kaznu od 8000 dinara (da podsetim - ZATO ŠTO JE PAO SA BICIKLA!!!!!)
Sva sreća što je nakon njegove žalbe, odnosno tačnije - nakon interesovanja medija o ovoj presudi, ona preinačena u opomenu.


To je slucaj sa svim vozilima koji ucestvuju u saobracaju. Na nekom forumu sam citao da je lik sa kolima proklizao, ne secam se tacno da li je bio led ili je put bio zapljan,
malo zakacio bankinu na autoputu, nikakva narocita steta ni na kolima ni na bankini,medjutim bas u inat tuda prodje saobracajna i vidi sta se desilo i lik popije kaznu plus je morao da plati popravku bankine.
Za nauk svima, ako svojom krivicom lupite bankinu ili neki znak, a nikog nije bilo u blizini da posvedoci i auto je i dalje u voznom stanju bolje bezite inace ce vas odrati kaznama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 12:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma kupao sam se i na mnogo gorim mestima, tako da u svakom slucaju, nije bilo strasno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 7:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chikavili ::
Na biciklu?

Dap na bajsu,de maloletan da vozim auto? Very Happy

decky ::
Bojan98nbgd ::
Najdalje sto sam ja ikad isao u zivotu je od Novog Beograda do Iriga i nazad(ukupno 160-170km),iznenadio sam babu i dedu. Very Happy
Irig se nalazi u Sremu 14km od Rume.

jel ti bajs benzinac ili dizelas? Rolling Eyes Very Happy Wink Bravo

Nije,ne volim da zagadjujem pa se drzim biokineticke energije misica. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
pakonja
Akvarista



Registrovan: 31 Jan 2013
Poruke: 144
Lokacija: Vršac

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

O pa ovde ima i biciklista... lepo je to cuti... Smile Ja vozim MTB rekreativno... leti obicno svaki drugi dan (kad nemam slobodnog vremena onda je subota obavezna) gledam da predjem turu od 10-ak kilometara po vrsackom bregu... najduze sto sam odvozao je bila asfaltna tura od 45km - posle toga guzicu nisam osecao 3 dana Very Happy

Ako nekoga put nanese za Vrsac neka se javi pa da mozemo proci turu od 10-ak kilometara... skroz je opustajuca kroz vinograde i sumu... a ima i planinarski dom gde se moze napraviti pauza i natociti voda...

Evo jedna od ruta koje su mi omiljenije... 17km opustene voznje... pogledajte LINK za detalje Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eh Vrsac... Secam se voznje od samog Vrsca do Gudulickog vrha. Otelili smo se dok smo se popeli do gore. Al zato na doleee... Pukla mi guma!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pakonja
Akvarista



Registrovan: 31 Jan 2013
Poruke: 144
Lokacija: Vršac

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja jos nisam isao jer niko od mojih nece... svi se nesto neckaju... daleko je... uspon... bla-bla... ali ovog leta idem sam pa makar me vukovi pojeli... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije bilo vukova Smile . I dobra je bila voznja na bregu... Ja posto volim da eksperimentisem s novim putevima (a Vrsac nije moj kraj Very Happy ), tako malo skrenem, i uletim u bagrenje, negde iza vinograda.
Rezultat: prednja guma busna na 5, a zadnja na 7 mesta. A ja sav u oziljcima. Keva nije mogla da me prepozna Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License