Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nas novi AQ. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
milostzr@gmail.com
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Apr 2012
Poruke: 108
Lokacija: Raca

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 4:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izgleda ok,ali dosta prostora ti zauzima ova stena.kaad posadis bilje ribice nece imati prostora ali to je tvoj izbor sve pohvale i samo tako nastavi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 4:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

teletec
Akvarista



Registrovan: 20 Jan 2012
Poruke: 65
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 7:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na sredini iza stene je filter,a kada biljke budu malo porasle ostavicu sredisnji deo akvarijuma samo sa biljkama prednjeg plana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
teletec
Akvarista



Registrovan: 20 Jan 2012
Poruke: 65
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2013 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nas novi AQ.II
Staklo 5mm. duzina50cm visina 30cm dubina27
Atman At-F301 230L/h,grejac atman 100w top filter u filteru sundjer,aktivmi ugalj,perlon vata,keramicke perle,bio kugle.Podloga osmokot ,hranjiva podloga
Kao i dve najvece biljke RF Miroslav.
Ribe,deset neonki cetiri zebrice dva panda muljara,bice jos dva,borac,i jos mi samo hvale ancitrusi dva kom.
Bice i kozice.
Ako neko ima neku ideju ili pitanje tu sam.




Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
teletec
Akvarista



Registrovan: 20 Jan 2012
Poruke: 65
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Sre Feb 27, 2013 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li sam ja pogresio negde u postavljanju slika,
kada su ovako male.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
fender
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2013
Poruke: 168
Lokacija: Beograd - Banovo brdo (18.mart.1981)

PorukaPoslao: Sre Feb 27, 2013 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas sam se pitao,negde si se zeznuo Smile ...Lepo bi bilo da ih vidimo u vecoj rezoluciji Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
teletec
Akvarista



Registrovan: 20 Jan 2012
Poruke: 65
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Sre Feb 27, 2013 12:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brat ne vrdi,glupo mi da opet postavljam slike.

Poz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi 50-60L Trifke98 Početak u akvaristici 1 Sub Avg 13, 2022 10:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skroz novi u akvaristici BogdanM Upoznavanje 0 Sre Nov 24, 2021 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 Punjenje Novi Sad sstanko78 Ostala oprema 0 Sub Avg 28, 2021 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi i Ja i Aqvarijum.. Aq*At Upoznavanje 0 Sre Jul 07, 2021 11:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License