Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristička sekcija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas smo zalepili četiri akvarijuma. Bilo malo frke oko prvog. Nikada nismo lepili akvarijume. Ni ja, ni majstor u školi. Dobro je što smo obojica pozitivno opičeni, pa smo ovih četiri uradili zezajući se na naš račun. Smile Valjda će sve biti kako treba. Sva sreća, mali su akvarijumi, pa valjda neće da ispuštaju. Sutra lepimo novu turu, ali ovog puta nosim fotoaparat, da postavim fotke. Inače, reventon ima glavu da mi probije. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 4:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 5:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ne sekirajte se za akvarijume, ček da vidiš kakve sam vam filtere napravio...
Šalu na stranu, prvi je katastrofa, umazan, pregrade se malo iskrivile... Drugi je mnogo bolji, a treći ihaj... Amano ga se ne bi postideo. Važno je da ne ispuštaju.
Danas lepim tek četvrti, imao sam baš malo slobodnog vremena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 6:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ih, najvažnija je tvoja volja da pomogneš. Ja zaista ne znam kako da ti zahvalim na svemu što činiš za nas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aleksandar99
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2012
Poruke: 132
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ekstra ste kod mene u skoli akvarijum je sada za nekakvu bastu od cveca a ja nekako jos pre 4 godine su polomili osmaci akvarijum kad ja da se pridruzim sekciji i od tada niko nije se ni trudio da je o5 pokrene sem mene. Crying or Very sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam zaista prijatno iznenađen reakcijom učenika. Juče sam na filteru zalepio informacije o ribicama koje se nalaze u akvarijumu, i danas već vidim kako čitaju, i upoređuju koja je koja. Nekada smo svesni da je neki posao Sizifov, i da će ići teško, ali čovek mora da stisne zube i istraje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Mar 08, 2013 10:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas smo zalepili još četiri. Ukupno ih sada ima osam. Ostalo je stakla za još dva. Evo fotkica. Smile
Image
Image
Suše se između dva kotla u kotlarnici.
Image
Inače, majstor je takva legenda da vi ne možete da zamislite. Predsednik je bajk-kluba. Svojevremeno je vozio fiću po zaleđenom jezeru. Totalno pozitivno opičen, k'o JA. ha ha ha
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2013 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas smo podelili 5 akvarijuma. Za taj delikatan posao angažovali smo direktora. Dogovorili smo da haube napravimo u školi.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Svima sam narezao CD sa prezentacijom o formiranju akvarijuma i fotografijama sa dosadašnjih sekcija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2013 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ih, sada kad na forumu bude navala novih clanova iz Bele Crkve... Very Happy
Samo napred Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2013 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, preporučio sam im da se prijave, jer će za mnoge probleme sa kojima će se sretati dobiti dobronameran savet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Mar 14, 2013 8:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Licno sam odusevljen kako je sve pocelo jos od samog starta teme i redovno pratim sta se desava. Ovo mi je jedna od najzanimljivijih tema Wink
Svaka cast Horuse na svemu Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Mar 14, 2013 10:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na svim rečima pohvale, ali ovo ne bi išlo kako treba da nema Vas koji pružate podršku u svakom smislu. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 14, 2013 11:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako je to dobro kad se spoji lepo i korisno!! I deca uce, i zabavljaju se u isto vreme! Wink A za to je upravo odgovoran Horus, nastavnik za primer!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Mar 14, 2013 12:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka čast Horuse.
Imam pitanje pošto se već par klinčurije iz komšiluka sa ovima mojima mota sa akvarijumima, a primećujem i tendeciju rasta interesovanja Smile
Ta prezentacija o formiranju akvarijuma, da li je to nešto prilagođeno deci (ovi su izmešana osnovna škola po razredima, od prvog pa nadalje) i ako nije neka profi tajna da li može da se dođe nekako do nje, da imaju nešto za učenje, ovako kad im pričaš slaba vajda.
Unapred hvala i pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Mar 14, 2013 4:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nešo, pošalji mi svoju e-mail adresu u pp, pa ću ti poslati prezentaciju. Ona je vrlo dobra, jer sadrži korake u formiranju akvarijuma, i prilagođena je deci. Dakle, nije neka profi priča. Takođe, sadrži neku osnovnu podelu ribica, i nešto o određenim vrstama. Ja sam nju zapravo radio kroz korake sekcije. Zidao sam je ciglicu po ciglicu, pa na kraju dobiješ zid. Ona nije dovršena, jer ću ja na sekciji još nešto dodavati, ali može da se iskoristi ono što sam do sada uradio. E, na kraju krajeva, ja ću ti je poslati, pa ako ti odgovara ti je koristi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Daki82
Akvarista



Registrovan: 26 Jun 2012
Poruke: 35
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 12:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve pohvale na dosadasnjem trudu oko akvaristicke sekcije, bravo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biološka sekcija kikiriki Početak u akvaristici 1 Ned Jan 14, 2018 9:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MSTropical Video Sekcija mstropical89 Mstropical 5 Pon Feb 23, 2015 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristička pinceta HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 16, 2014 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvaristička polica - design by Coa Coa Akvarijum Centar 25 Ned Apr 01, 2012 11:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License