Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Feb 20, 2013 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U petak preuzimam bocu za CO2.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 20, 2013 10:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 20, 2013 10:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci u subotu pada neki rostilj i pivo da se to zalije. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Feb 20, 2013 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Večeras sam orobio neke Italijane. Wink Mož' se desi, ali ja više preferiram crno vino, suvo i oporo. Mmmmm Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 20, 2013 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Al' ne ide vino na suvo. Smile Onda neka Njeguska prsuta npr. uz to. Smile
Ja vec planirao kako da odem do Bele Crkve za vikend pa ujedno da me odvedes do onog Diskusara. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Sre Feb 20, 2013 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve pohvale na racun akvarijuma i naravno tvoj. Jako je lijepa postavka i vidi se da su biljke zdrave.
Zavidim zavidim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Feb 21, 2013 9:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos@ Prijatelji su uvek dobrodošli. Smile Nemo' da mi praviš zazubice. Ja ti imam genetske probleme sa holesterolom, pa su mi roštilj, pršuta i ostale đakonije pluskvaperfekat (davno prošlo vreme) ŠMRCCC
papaluza1@ Hvala ti na lepim rečima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Čet Feb 21, 2013 9:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS ::
Da, visina je 40cm. Dopada vi se taj odnos, ali mi se sada čini malim. Negde sam pročitao da dužina akvarijuma treba da bude kao dve visine. Tako vodeni stub nije previsok, pa svetlo bez problema u dovoljnoj količini stiže do dna, ribice imaju dovoljno prostora za plivanje. Međutim, akvarijum za skalare treba da bude malo viši.

Pa da i lepši su duži akvarijumi, ali eto na primer moj zbog prostora i stola ne može biti duži, a trebao bi oko 30 cm da bude:) Ali ako je osvetljenje dobro, ne bi trebalo biti izazova za biljke...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Feb 21, 2013 9:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne očajavaj zbog tih 30cm. Wink Pored ovih 80cm, meni nedostaje samo 1 metar. hi hi hi Naravno da se moramo prilagođavati uslovima kojima raspolažemo, i u postojećim dimenzijama se može napraviti čudo prirode. Meni na svu sreću ne nedostaje prostora. Ponekad mi ponestane malo šuški da napravim jedan VELIKKIIIIII.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi, totalno sam se razočarao u izgled svog akvarijuma, kada sam video na nekom drugom forumu šta naši akvaskejperi rade. Sad LUDILO!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, ali njih nije bas mnogo briga za ribice koje mi toliko gotivimo Wink

Da me neko ne shvati pogresno, vole i oni ribe, ali oni vise vode racuna o biljkama i skejpu, a ribe (ako ih i ima) su tu samo sporedna stvar da upotpuni pricu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 11:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slažem se chikavili, ali pogledaj šta momci iz Srbije rade! Ko ti brani da ovde ubaciš jato nekih ribica.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Horuse, potpuno te razumem (ne u kontekstu da je tvoj akvarijum ruzan, naravno Very Happy )
Ja sutra pocinjem sa formiranjem novog akvarijuma, i upravo iz tog razloga, prekopao sam internet i youtube u potrazi za idejama. Video sam akvarijume koji su prelepi, neki se cak granice i sa fantastikom, bez zezanja... Svo to gledanje je urodilo plodom.
Naravno, nisam trazio akvarijum prema kome cu svoj formirati, vec cu napraviti nesto svoje... Imam ideju koju planiram da ostvarim, jer ne zelim da mi akvarijum lici na neki drugi. A slozicete se, toliko ima kombinacija, da je neku novu govoro nemoguce postici Smile
Zato, savet tebi, a i svima koji se spremaju ili se budu spremali za opremanje novog akvarijuma, je da pre toga dooosta vremena provedu gledajuci razne akvarijume na internetu. Garantujem da moze da pripomogne Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Mar 11, 2013 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Večeras sam rešio. Krećem u skupljanje harda. Takođe, moram da opremim jedan mali akvarijum, koji će mi koristiti kao rasadnik. Ovde treba bilion biljaka. Jedno znam, biću spreman za nove izazove! Ne zvao se ja HORUS!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Mar 11, 2013 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uporedite ova dva akvarijuma.
Image
Image
Čik pogodite koji je moj. E, dođe mi da načisto izgrizem prste!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Mar 11, 2013 1:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ti grizi jos malo... Kroz ceo snimak, a posebno na 09:45 Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=mmHnbrBmvSU
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License