Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sijamski Borac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bibby
Akvarista



Registrovan: 02 Apr 2012
Poruke: 27
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Mar 14, 2013 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ponašanje boraca je prilično individualno. Moj, recimo, živi u miru i slozi sa svojom ženkom, jatom tetri, fancy gupikama, čistačima i kozama... Ženka je takođe savršeno mirna. Nikada nije bilo incidenata. S druge strane, danas mi reče drugarica da je njen borac izvršio masakr nad jatom neonki sa kojima bi navodno trebalo da se slaže.
Interesantno je da sam u literaturi često pronalazila da borci vole da "zauzmu" određene predmete u akvarijumu i tretiraju ih kao svoje. Kod mene je ta "svojina" ni manje ni više nego ogroman ehinodorus. Često nalazim njega i ženku kako leškare na listovima, što je pravo uživanje za videti. Very Happy Možda je u tome tajna- našao je svoje mesto i više nema potrebe za agresijom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 14, 2013 10:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

GERSIVARIUS
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 07 Apr 2013
Poruke: 4
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 11, 2013 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa koliko su polno zreli borci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Apr 12, 2013 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Borac vs. Ramirezi ? Sta mislite o toj kombinaciji?
Sa kojim vecim ribicama mogu borci da se kombinuju ?
Samo bez nagadjanja...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Pet Apr 12, 2013 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

youtube.com

Ovo je neverovatno ! Very Happy Nisam znala nista o parenju boraca, i stvarno je sve to nestvarno lepo Smile Ovaj snimak je jedan od retkih slucajeva kada zenka pomaze borcu da prenesu jaja sa dna u gnezdo od baloncica.... Prelepo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Apr 12, 2013 7:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

NARAVNO,sam ritual od pocetka parenja,pa do proplivavanja malaca izgleda neverovatno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
netcrush
Akvarista



Registrovan: 23 Jul 2011
Poruke: 193
Lokacija: Sombor/Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 12, 2013 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali kako on nju samo parališe, to je posebno fascinantno Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Ned Maj 19, 2013 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma da, prvi put kad sam gledala bez ikakvog prethodnog znanje rekoh: "To je to, gotova je, ovaj je kao crna udovica" kad ono.... Divna divna prica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovanica




Registrovan: 14 Jun 2013
Poruke: 2

PorukaPoslao: Pet Jun 14, 2013 3:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nesto mi je ribica stalno na dnu, i malo kao da je boju izgubila, jel znate mozda od cega to? Imam je vec godinu ipo, u kugli zivi, menjam joj vodu svake nedelje, hranim je svaki 2-3 dan.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pet Jun 14, 2013 3:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel o gornje peraje raspadnuto ili mi se samo cini ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
jovanica




Registrovan: 14 Jun 2013
Poruke: 2

PorukaPoslao: Pet Jun 14, 2013 3:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

^ Nije, cini Vam se... Samo je izgubio boju, i non stop je na dnu... Normalno jede...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pet Jun 14, 2013 3:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam pojma. Nekako je cudna na ovim slikama, sve mi se cini da je zenka. Rekao bih visak photoshopa ili je ova kugla cudna. Uglavnom sta ce ti svi reci to je da joj nabavis neki malo veci akv, moze ona tako ali opet bolje je Wink

I nemoj da mi persiras molim te, imam osecaj kao da imam 150 godina.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
VeljkoJagodina
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2015
Poruke: 48
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Sub Maj 30, 2015 2:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ga moj borac. Very Happy
Losije su slike, pokusacu sutra bolje da ga slikam Very Happy
Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VeljkoJagodina
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2015
Poruke: 48
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Sub Maj 30, 2015 2:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo, ova je malo bolja, inace, to je poklon od moje devojkee. ^_^ Very Happy
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VeljkoJagodina
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2015
Poruke: 48
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Sub Maj 30, 2015 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bolje od ovoga ne mogu Very Happy
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VeljkoJagodina
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2015
Poruke: 48
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Pon Jun 01, 2015 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na koliko dana treba da se hrani borac? Ja sam mu uzeo neku hranu "Sera" Proizvodi zove se "bettagran", da li je dobra ona?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam dva Crossocheilus Siamensis... tiberi Na poklon 1 Sre Okt 25, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License