Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Radikalno skracivanje biljaka! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 05, 2013 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne krsi pravila ali unosi zabunu - ljudi komentarisu akvarijum na dva mesta Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 05, 2013 9:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 3:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Sta mislite o ovakvom oblikovanju zbuna? Planiram da ga odrzavam na ovoj visini, nadam se da ce krenuti u sirinu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 3:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

...visina zbuna je oko 35cm!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 3:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

A ovo je fotografija celog akvarijuma, planiram da bude tako i sa leve strane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da sam postavio neko pitanje vezano za gupije i zivorotke u roku od 15 min bi bilo 25 odgovora a ovako niko ni da pogleda, da neku sugestiju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Polako Srdjane, gde zuris... Znas staru izreku, "zurio, vrat slomio..." Wink
S obzirom da imas dovoljno mesta, mislim da bi bilo lepo da nabavis neke grane, ali neke koje su bas razgranate, da ih nekako upletes i da biljke zasadis oko i izmedju njih.
Ne pise koliko akvarijum ima litara, ali ja mislim da nema vise od 150l. Budi mastovit, sa 150l mozes da pravis razne kombinacije Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je oko 180 litara, od grana sam odustao jer imam 3d pozadinu, akvarijum je ranije bio ciklidni, mislim da bi bilo prenatrpano, trenutno me zanima kako da orezujem bilje, formiram grmove a da sve to prirodno izgleda, da ne bude "golo". Rado bih dodao jos neku biljnu vrstu, pomalo da lici na dzunglu a ipak da bude lepo uredjeno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa vidi, za moj ukus (ali to je samo moj ukus) trenutno jeste - golo. Ona nana na sredini zahteva kamen ili panj, tako da ces bar zbog nje morati da ubacis neki Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moracu, planirao sam da je vezem za lava kamen ili mopani, videcemo, i meni izgleda golo ali pre dodavanja novog bilja cu sacekati da se leva strana razraste posto tamo ima sigurno 20-ak pelcera visokog bilja, da formiram neki grm pa cemo videti sta dalje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neki predlog za sredisnji deo akvarijuma?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
fender
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2013
Poruke: 168
Lokacija: Beograd - Banovo brdo (18.mart.1981)

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda neka crvena biljka,da "razbije" zelenilo.
Ludwigia repens rubin ili sl.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Mar 16, 2013 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slazem se, pokusacu da je nabavim!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Mar 16, 2013 12:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Crvene biljke više dolaze do izražaja kada je iza njih nešto svetlije zeleno Wink . Ja bih posadio par Ludwigia r. rubin ili neku od Alternathera baš ispred tog najvećeg žbuna. Sad, sama kompozicija zavisi od tebe. Možda baš tako kako si počeo desno i levo, a u sredini opet nešto niže ili tamnije, da malo razdeliš žbunove. Predpostavljam da želiš da ti se vidi pozadina pa to malo sputava zadnji plan ali zato srednji može solidno da se popuni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Mar 16, 2013 12:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da, pošto je prva tema o akvarijumu onda ona stoji u "akvarijumi", kao što i jeste. Druga tema je o biljkama pa je trebala ići u "biljke", kao što nije...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Mar 16, 2013 12:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na savetu Nesho, u pravu si, zelim da se vidi i pozadina, postavicu slike kada nesto smislim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sadnja biljaka Milivoje Lampa Biljke 6 Sub Jul 30, 2022 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pelceri biljaka Zira Tražnja 0 Čet Avg 12, 2021 5:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mix biljaka—crveno dominantno :) manastiriste Ponuda 2 Pet Mar 19, 2021 1:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko odabira podloge i biljaka Anja96 Podloga 2 Uto Jan 26, 2021 8:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License