Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Trolovi :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Petarss
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Mar 2013
Poruke: 8
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 4:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tvoj brblem bro promeni kolosek ja idem na koloseku elektricnih vozova jer imaju tiristorsku regulaciju napajanja veoma jake tiristore sto se tice akvaristike volim to da bude perfektno ti razbijaj sve ako oces meni je bitno da ono sto je Allah stvorio u prirodi da tako ostane u mom akvarijumu nadam se da sam bio dovoljno jasan a sto se tice banovanja ja sam se adminu javio pre nego sto sam se registrovao na forum ja sam ga dobro proucio ali nisam ljude proucio gledao sam to sa informativne one dobre strane kod mene ne poatoji rec bolest riba ili biljka nema rast kod mene ne postoji nwma i nemoze ako to nema nema nicega aj sad pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 4:52 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Petarss
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Mar 2013
Poruke: 8
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 4:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tvoj brblem bro promeni kolosek ja idem na koloseku elektricnih vozova jer imaju tiristorsku regulaciju napajanja veoma jake tiristore sto se tice akvaristike volim to da bude perfektno ti razbijaj sve ako oces meni je bitno da ono sto je Allah stvorio u prirodi da tako ostane u mom akvarijumu nadam se da sam bio dovoljno jasan a sto se tice banovanja ja sam se adminu javio pre nego sto sam se registrovao na forum ja sam ga dobro proucio ali nisam ljude proucio gledao sam to sa informativne one dobre strane kod mene ne poatoji rec bolest riba ili biljka nema rast kod mene ne postoji nwma i nemoze ako to nema nema nicega aj sad pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 7:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

fender ::
Ne bojte se drugari i drugarice,mislim da je u pitanju samo jedan obican troll Wink

Tacnije :

U internet terminologiji, trolom se označava autor, čiji je jedini cilj, svojim prilozima izazvati što veću pažnju posetilaca i što obimniju reakciju drugih autora. Trolovi obično nisu tematski zainteresovani, nego nastupaju agresivno sa pokušajem stvaranja razdora u postojećoj zajednici, diskreditovanja osoba sa drugačijim mišljenjem ili usmeravanja toka diskusije u neproduktivnom pravcu.

Trolovi se kreću uglavnom u internet forumima, vikijima, mejling listama, blogovima i drugim oblicima internet komunikacije. Pojedini primerci trolova se koriste prefinjenim dijalektičkim i retoričkim metodama i tako se kamufliraju i često dugo vremena ne budu primećeni.

Izvor : Wikipedia

Very Happy


Petarss ::
Tvoj brblem bro promeni kolosek ja idem na koloseku elektricnih vozova jer imaju tiristorsku regulaciju napajanja veoma jake tiristore sto se tice akvaristike volim to da bude perfektno ti razbijaj sve ako oces meni je bitno da ono sto je Allah stvorio u prirodi da tako ostane u mom akvarijumu nadam se da sam bio dovoljno jasan a sto se tice banovanja ja sam se adminu javio pre nego sto sam se registrovao na forum ja sam ga dobro proucio ali nisam ljude proucio gledao sam to sa informativne one dobre strane kod mene ne poatoji rec bolest riba ili biljka nema rast kod mene ne postoji nwma i nemoze ako to nema nema nicega aj sad pozdrav


Sudeci po tome sta je do sada vidjeno, pozivam clanstvo na bojkot clana Petarss u bilo kom daljem njegovom postu.
Ovde je u pitanju ocigledna provokacija, kako bi se rusio ugled i renome ovog foruma. Licno odbijam da ucestvujem u daljoj diskusiji sa ovim clanom. Sto rece moj drug: "Treba ga ignorisati, ovako misli da je bitan!". Hvala!


Poslednji put izmenio jovica dana Pon Mar 18, 2013 7:43 am, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 7:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citam i ne verujem sta citam Smile


Poslednji izmenio Bojan dana Pon Mar 18, 2013 7:54 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 9:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svi moji planovi se ruse.. Ja ne znam, kako cu dalje.. Ja sam mislio da sam na pravom koloseku.. kad ono, postoji

Petarss ::
kolosek elektricnih vozova jer imaju tiristorsku regulaciju napajanja veoma jake tiristore


Ponovio bih samo
Bojan ::
Citam i ne verujem sta citam


Poslednji izmenio Looniz dana Pon Mar 18, 2013 4:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene Looniz: Greska naziva citata
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

"Allah" stvorio u prirodi, već sam zamislio akvarijum pun peska sa zabodenom minijaturnom palmom pored jezerceta, nešto ko oaza u pustinji, do koje pichi brzi električni supertirstorski vozić Very Happy
Odo da cimnem jednu, kakve mi sve gluposti pale na pamet Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 11:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo je ovde raznih disidenata, prebolećemo i ovog...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 4:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molim Vas ne zakljucavajte.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 4:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zato sam i otvorio temu u razno da ne zatrpavamo teme u ostalim pod-forumima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 4:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neće Vam odgovoriti, sigurno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 6:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nek je ostatak na forumu ziv i zdrav! ojha Sto se mene tice i ne treba nikad da se javi, ni on ni njemu slicni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 6:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahahah zamiljam ga kako sedi ispred kompa i prelistava forume
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 6:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Petarss ::
ja idem na koloseku elektricnih vozova jer imaju tiristorsku regulaciju napajanja


Ovo je fenomenalno , sto oteraste coveka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
fender
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2013
Poruke: 168
Lokacija: Beograd - Banovo brdo (18.mart.1981)

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kaplarm ::
Petarss ::
ja idem na koloseku elektricnih vozova jer imaju tiristorsku regulaciju napajanja


Ovo je fenomenalno , sto oteraste coveka.


Pa posalji mu PM ,razmenite FB naloge i dopisujte se Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao je neku iskrivljenu sliku akvarijuma i zivog sveta u njemu! Razumem ja i krizu, i sve, ali i na ovu nasu skupocu je mnogo! Smile A slika mu je na fb profilu odgovarajuca, na vrhu dzointa stoji mozak u zaru! greska I jedan takav treba da nam prodaje "tiritorsku regulaciju napajanja" Raus! zop
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License