Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Titteye Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Apr 14, 2012 11:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kojom zivom hranom si hranio odrasle jedinke. I kojom artemijom si hranio mladj. Dekapsulirana ili izlezena-ziva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 14, 2012 11:39 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 14, 2012 12:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odrasle matice sam hranio zamrznutom artemiom i bloodwormsima, enhitrejama, mikro crvima.... Mlađ sam u početku hranio mikro crvima a posle živom artemiom, posle 45 dana su prešli na suvu hranu (tetra discus)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Apr 14, 2012 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle kog vremena odprilike od momenta izvalivanja iz jajasca ,si ih hranio m.crvima. Tekst je extra. Spomenuo bih i ja tu prvu nedelju koja je problematicna da se malci ,,trgnu,, ojacaju. U tom periodu ne treba preterivati s hranom i izmenom vode, da bih se smrtnost svela na minimum, kasnije je solidno lako ,ko zna, zna.
Licnog sam ubedjenja ,ako postoji sansa i mogucnost, da se nadje zivi tubifeks, da se odrasle jedinke ,mogu i njime hraniti, seckanje pa ispiranje i davanje ribama.


Poslednji izmenio No 1 dana Sub Apr 14, 2012 12:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene No 1: dopuna teksta,zad.pasus
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 14, 2012 12:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa mikro crvima sam počeo 3 dana od izvaljivanja, mislim da je to OK, pre toga nema potrebe da se hrane jer još imaju žumančanu kesu i prilepljeni su za zidove. Što se tiče živog tubifeksa, nisam probao do sada mada sigurno može njime da se hrane matice, važno je dobro ga pročistiti (držati ga neko vreme u pesku) pa ga dobro isitniti i njime hraniti matice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maksa
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Nov 2012
Poruke: 7
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Nov 23, 2012 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel zna neko posle mresta koliko treba da prodje da zenka ponovo bude spremna za mrest?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Mar 26, 2013 9:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene interesuje imam 3 ove ribice al neznam sta je sta i kako da raspoznam muzjaka i zenku.Mozda bih i ja probao mrest da vidim sta ce biti Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 30, 2013 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gore mužjak, dole ženka.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sub Mar 30, 2013 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene su dve ribice duze i crvenije su kao na ovoj prvoj slici za razliku od ove trece koja je vrlo malo svetlija i okruglastija.Al sam primetio kad im prigusim svetlo ove dve idu oko ove jedne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 17, 2013 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Okt 17, 2013 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odusevljen sam prizorom, sta je ovo zeleno na dnu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Okt 17, 2013 8:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Perika Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Okt 17, 2013 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ludi na gazdu Smile . Ne biraju vreme, ni mesto Smile a ni okolinu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 17, 2013 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Perika naravno! Imaju braća kinezi rešenje za sve!! Pošto je parada odložena, reko, da iskoristim periku za nešto pametno smejanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Pet Nov 01, 2013 10:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahahha carski si se setio za periku Very Happy Cool

Nego, meni se cini na poslednjem snimku (hvala Moci sto me prosledio ovde da se nagledam lepote) da ima vise muzjaka ?

Moje su se parile, ali beba nema i kapiram da ih nece biti jer nisu u mresnom nego u svom akvarijumu. Odnos muzjaka i zenki mi je 3:4 (sto nije idealno da bi mrest uspeo) a i naravno karakteristike vode mi sigurno nisu odgovarajuce, al nema veze, da su mi zive i zdrave. Prelepa i mnogo zanimljiva riba. Uvek cu ih imati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mogu li Titteye barbusi sa postojecim... Sijamski_Mrmot Ribe 8 Ned Apr 13, 2014 4:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License