Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Malawi igraliste Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Mar 09, 2013 4:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prve slike po pustanju u rad
nivo u filteru nizak jer je duplirana i nabijena filtermasa - red nove red stare + red nove red stare za prethodni akvarijum koji je na pranju pa se startuje na drugoj lokaciji

Image

Image

promenjena pumpa at-304 stavljena mesto at-302
gro lux otisla na drugo mesto stavljen osram 865 i posle 4 dana braon alga na staklu - osram ugasen Ostala samo arkadia classic tropical daylight
microsorum se nije oporavio od prebacivanja iz jednog u drugi jer sam greska greska greska zaboravio da ga prekrijem vodom kad je bio u kanti

Image

jedan saulosi i flavus menjani za 5 hongia

jos kamenja u pripremi,
Kokos nastanjen zenkom flavusa punih usta, valjda ih nece izbaciti kao u prethodnom manjem akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 09, 2013 4:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Mar 20, 2013 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mali update

tatica 8 komada koji su odvojeni od majke (koja je usput zadrzala kojeg u ustima ali navatacu ja nju)

Image

novi srecni par, malci su se ispileli ali cedicemo za koji dan

Image

ovaj crno-plavi baja je nekidan malo vilovao i divljao po akvarijumu a sad znam i zasto zena mu izbacila bradu bice i ovde cedjenja

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 25, 2013 10:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
MilosM
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2012
Poruke: 10
Lokacija: Cuprija

PorukaPoslao: Pon Mar 25, 2013 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep akvarijum, ja volim takve sa vise kamena a manje biljaka. Nego reci mi kojih dimenzija ti je prvi akvarijum ??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Mar 26, 2013 9:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prvi je 60x35x30 visina
i bio je ugradjen filter u pola ledja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
MilosM
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2012
Poruke: 10
Lokacija: Cuprija

PorukaPoslao: Uto Mar 26, 2013 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko brzo ove vrste koje ti imas ?? Imam aq 50x30x35 sa spoljnim dvokomornim filterom. Mislio sam da uzmem mlade (nisam odlucio koliko komada) flavuse, mpange, i l. caeruleuse i da ih drzim u ovom 2-3 meseca dok ne uzmem nov velicine nekih 100l (ogranicen prostor jbg). Jel nece za to kratko vreme da im bude mali ovaj aq ? Vidim da je ovaj tvoj prvi veci i da imas vise vrsta u njemu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MilosM
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2012
Poruke: 10
Lokacija: Cuprija

PorukaPoslao: Uto Mar 26, 2013 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U prvoj recenici sam mislio na to koliko brzo rastu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Mar 27, 2013 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako hoces iskreno, zavisi cime i koliko ih hranis.
Moji su na sera san, sera flora, sera diskus povremeno (da se saulosi zenka neofarba u narandzasto) i tropical mini wafels u poslednje vreme (pre toga sera spirulina tablete).
uzete sa 1,5-2cm u junu, u avgustu se ofarbale , septembar prvi mrest sada su od 7-8-9-10 cm zavisi kako koja.

od prvog mresta malci su kod drugara imaju 7 cm ali su debeli tromi i kad pridjes akvarijumu plasljivi ali on ih tovi i ukupan ishod je 60% pocetnih mrtvi od preteranog hranjenja. Nije imao ni jedan uspesan mrest

od drugog mresta u oktobru malci 5 cm ali vec 3mresta iza sebe, brzi ko munja vizljasi i boje ko moji a samo su na sera flora i barenoj zutoj paprici.

u prvom akvarijumu imao 2 smrti, muzijaka u tuci i zenku koja nije htela da baci male pa je muski utamanio, +2 oporavljena muzijaka koji su prodati (cena koju platis kad uzmes bas male ribe, jer nemozes provaliti sta je musko a sta zensko)

malo opsirnije ali nadam se da sam pomogao sa mojim iskustvom,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Mar 27, 2013 1:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
MilosM
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2012
Poruke: 10
Lokacija: Cuprija

PorukaPoslao: Sre Mar 27, 2013 1:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pomogao si mi naravno, hvala ti Smile Meni je najveci problem gde anci ciklide u nekom blizem okruzenju. Za hranu, opremu i ostalo nije problem uopste. Najveci mi je problem gde da kupim bilo koje ciklide.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Mar 27, 2013 10:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chavke=predivan slika!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gagi007
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 128
Lokacija: kljajicevo

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 9:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

druze jel ti to samolepljiva folija u pozadini kako si je zalepio unutra ili spolja bas je dobra zamaskira unutrasnji filter
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

filter je silikonisan saudalom komplet sa strane filtera
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
gagi007
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 128
Lokacija: kljajicevo

PorukaPoslao: Pet Mar 29, 2013 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma mislio sam na pozadinu crnu sta si stavio
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malawi ciklidi - Nis joca93knj Tražnja 0 Pon Dec 20, 2021 11:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi ciklidi celo jato Onix21 Ponuda 1 Ned Dec 19, 2021 11:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mastacembelus shiranus – Malawi Spinyeel Slepi_Putnik Tražnja 0 Pon Apr 19, 2021 9:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi squeaker (Synodontis njassae) Slepi_Putnik Tražnja 0 Čet Nov 26, 2020 12:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi white 160l saramladji Afrički ciklidi 30 Pon Feb 04, 2019 1:10 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License