Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje ljubimce imate ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
CubanRastaman
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 62

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 11:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo koja slija i od mene Very Happy

Image
Image
Image

Ovaj nije moj, od prijatelja, ali želja mi je da imam jednog cane corsa

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 11:39 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 11:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Teodos, jel usitni kokice, ovaj moj ludak ako dohvati odma cela kuca bela ? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 11:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos@ Moraćeš da nabaviš neko crno vince. Pivo me nadima. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 12:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vince ne ide uz kokice.. t.j. kokice ne idu uz vince.. tu bez jedno kilo i po nema sta da se prica.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 12:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cvrc ::
Teodos, jel usitni kokice, ovaj moj ludak ako dohvati odma cela kuca bela ? Very Happy


Nego jel si ti siguran da su to kokice? Laughing Mozda ga komsije navukle na nesto.. Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 12:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zato kavurma ide uz bilo sta Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahahah siguran Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
vukota
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2012
Poruke: 63
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 12:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dragi Horuse,te pretnje u prazno pusti.Ne prilice ovom forumu.Dokazao si da si upravo ti baja iza tastature i koliko si ogranicenih shvatanja kada mislis da su slagaci robe i nezaposleni ljudi ispod tvog nivoa.Trebao si da ostavis jos i dimenzije genitalija da upotpunis utisak.
Tada bi ti valjda srce bilo na mestu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nego Vukota, kazi ti nama kad se ono bese zenis? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 12:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vukota@ Ajd' iskuliraj. Čekaju te konzerve graška.
Looniz@ dričem se kokica. Zadržaću samo vince. Mada, TeoDos ima opaku radžu, pa se još uvek dvoumim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vukota
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2012
Poruke: 63
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 12:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@looniz :Jel to neki klip ili pitas?Ne secam se Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vukota
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2012
Poruke: 63
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 1:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cekaju me racunari ako te bas interesuje.A uz to i ono najbitnije,moja lepsa polovina i moja Buvara(macka).Nisi me dotakao ako ti je to bio cilj.Ja sam zadovoljan onim sto imam i iskompleksirani ljudi me ne interesuju.I ovo ti kazem najnormalnije moguce:Gledaj svoja posla i zivi svoj zivot i izbaci taj bes iz sebe.Niko ti nije spominjao ni mamu ni tatu pa da hoces da se bijes i tu da pretis.Takvo ponasanje samo tebi moze da skodi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stanomir
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2013
Poruke: 43
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 2:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

au koji ste vi retardi, upropastili ste temu!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 2:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Vukota
Ma to ona pesma "Zeni nam se Vukota", ja zezanjem spustam tenzije i pokusavam da skrenem temu, al` vi se ne date.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 2:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pošto vidim da nema kraja lupetanju, moraćemo da zaključavamo i čistimo temu ako se ne prizovete pameti, tema je bezazlena i takvatreba da ostane, manite se budalaština i da vidimo fotke ljubimaca!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje zaštitne rukavice koristiti - ak... Peku Razno 4 Uto Apr 21, 2020 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 200l koje ribice mogu da drzim Uros1999 Ribe 6 Uto Jan 29, 2019 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje osvetlenje led ili obicne neonke scorpion Rasveta 1 Uto Sep 11, 2018 11:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje biljke trpe jako strujanje vode? PAN Biljke 5 Pet Jun 22, 2018 10:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License