Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 aqwarium 180l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Mar 30, 2013 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i slike mog ruznog akvarijuma...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 30, 2013 11:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Mar 30, 2013 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I jos jedne...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
johnijevac
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2012
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 30, 2013 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uslikaj ga nocu i frontalno da vidimo pun sjaj.
Lepo deluje za jedan ruzan akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Apr 01, 2013 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 01, 2013 7:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum mi se jako dopada.Daj jos informacija o njemu.Prelep jee!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FikusBg
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2012
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 03, 2013 1:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne budi tako samokritican Very Happy
Cekamo vise informacija Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 03, 2013 10:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanimljivo deluje. Malo previse pod konac i simetrican za moj ukus, ali to je subjektivna stvar.
Daj jos neke detalje i informacije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Apr 03, 2013 11:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni malo bode oči to belo kamenje, ali to je naravno stvar ukusa. Samo napred! Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 03, 2013 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Auu sto je ruzan.. tpu tpu tpu.. Pa mislim da je vreme da ga poklonis meni a ti sebi napravis neki veci lepsi akvarijum.. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Apr 21, 2013 7:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kamenje je takve boje ,jer je jedino takvo bilo u ponudi.
Ja sam ljubitelj tamnijih podloga i dekoracija,ali je u Kg ponuda takva,da je dobro sto sam i ovo nasao od kamenja i to ne u radnji,nego na gradilistu-slucajno...
Ako mislite da je "pod konac",dajte neku ideju,jer mi nije problem da par kamena pomerim levo ili desno.
Vrlo rado prihvatam svaku sugestiju,A TEBI NE DAM "RUZNI"AKVARIJUM ! Wink
Evo jos par skorijih slika...
Image
Image
Image
Image
Image
Podloga je "Terra Magma" ispirana,osvetljenje 0.5w/l,bez CO2...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Apr 21, 2013 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam pre za ubacivanje kamenja iz reke. Ono je prirodno zaobljeno zbog erozije, i kao takvo izgleda prirodnije. Iskren da budem, vidi se da si kamenje pronašao na gradilištu. Ima oštre ivice, pa često mogu da budu opasne po ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Apr 22, 2013 12:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kamenje iz reke ovde ne mogu naci,a kada bi izvadio postojece,onda bi morao da taj prazan prostor popunim sa dodatnim biljkama,sto bi zahtevalo dodatne obaveze,a ja slobodnog vremena imam vrlo malo.
Bez ubacivanja prihrane i co2,sta mislite,koje vrste biljaka bi mogao ubaciti umesto panja i kamena?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Apr 22, 2013 1:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neka ostane panj. Panj je odličan! Kako bre nema rečnog kamenja u Kragujevcu?! Na svakom koraku po Srbiji imaš neki potočak. A reka Lepenica? Inače, sagitarija subulata ti je vrlo nezahtevna biljka prednjeg plana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Apr 22, 2013 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sagitariju imam u levom donjem uglu i krenula je vrlo dobro,s obzirom da se ,navodno,ne slaze sa valisnerijom spiralis,ali to kod mene nije slucaj.
Nekada se u Lepenici pecala riba,a sada se tacno zna koje boje su automobili u bivsoj "Zastavi",sada "Fijatu"...
Tako ,da ne bi bas svasta da ubacujem u akvarijum,a i ova boja kamena mi se svidja,jer nije bela,nego krem,a i vremenom ce je prekriti ricija i mahovina...
Hvala na savetu,u svakom slucaju... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Apr 22, 2013 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

OK. Poštujem, to je ipak tvoj akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 2 muzjaka i 6 zenki borca u 180l? Običan Čovek Ribe 6 Pon Nov 20, 2017 2:36 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Rasturam 180l biljnog zbog ciklida! Tiffany Arhiva Malih Oglasa 6 Pet Sep 15, 2017 1:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi vs 180L Luvias Američki ciklidi 6 Sub Feb 04, 2017 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvarijum 180l azazel Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Jan 04, 2016 6:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Koriscen akvarijum 180l azazel Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Jan 03, 2016 3:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License